ІншеВсі скаргиДержпідприємство перешкоджає розбудові села

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написав Євген, котрий переконує, що керівництво ДП розпродало очисні споруди та ухиляється від сплати за використану воду. За словами чоловіка, районна влада на боці корупційних схем керівництва підприємства, тому просить допомоги у журналістів.

Ось його лист:

Контакти для журналістів: 

“Я новопризначенний директор комунального підприємства “Житлово комунальний сервіс Антіміцин”, яке знаходиться в с. Степове, Миколаївського району Миколаївської області. Проаналізувавши стан підприємства, та перевіривши всі об’єкти, що знаходяться у коритстуванні я виявив купу порушень та проблем. Це підприємство завжди працювало зі збитками і постійно було в боргах, що є результатом їх непрозорих фінансових відносин з базовим підприємством на селі ДП “Племрепродуктор Степове” та небажання змінити ситуацію в комунальній сфері села. Коли я почав діяти та робити заходи щодо покращення фінансового стану підприємства, що в подальшому призведе до покращення надання послуг та, можливо, зниження тарифів для населення на водопостачання та водовідведення, керівництво ДП “Племрепродуктор Степове” (в особі Погорєлова Андрія Володимировича) почало створювати мені перешкоди.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Брати вбили чоловіка і тримають усі навколишні села у страху

Я в усній формі звертався до районної влади, де зрозумів, що вони не хочуть цим займатись, а ще більше – вони на боці керівництва ДП “Племрепродуктор Степове”. А також на тереторії с. Степового є екологічна проблема, на яку ніхто не звертає увагу і усі роблять вигляд, що все впорядку. Всі каналізаційні нечестоти течуть по вулицям села, і все це по пасовищам та іншим шляхам тече до ставка, де влітку купаються діти, виловлюється риба і т.д. Також за моєю інформацією, за вказівкою попереднього директора ДП “Племрепродуктор Степове” Погорєлова Володимира Григоровича було розібрано очисні споруди та продано за готівку у вигляді металолому та бетонних плит.

Це в свою чергу і презвело то того що каналізаційна мережа не працює в належному стані. Також ДП “Племрепродуктор Степове” всілякими методами ухиляється від сплати за використану воду. Ці проблеми існують роками, і все це всім “сходило з рук”. Також є ще багато фактів, які можна викласти при більш тісній співпраці. Звертаюсь до всіх ЗМІ за допомогою, тому що більше 3000 людей не можуть мати воду в своїх домівках та нормальні умови життя. Я виріс в цьому селі і хочу змінити його в кращий бік, а місцевий “пан”, чи “господар”, чи “феодал” вважає, що повинно бути так, як вирішать “Вони”. “

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК