Всі скаргиДержавних працівників змушують вступати у ВИШ люстрованого чиновника

Найпопулярніші записи

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Тетяна із Харкова, яка переконує, що її незаконно змушують отримати другу вищу екномічну освіту, мовляв, так потрібно для праці на державних посадах.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакт для журналістів: nelly_20_15@mail.ru

«Голова Державної служби статистики Олександр Осауленко, який подав у відставку через закон про люстрацію, тепер продовжує користуватися незаконними методами роботи.

Як відомо, екс-чиновник очолив Національну академію статистики, обліку та аудиту. Та вже й там він вміло розгорнув незаконні діяння.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Як зробити трохи кращою квартиру, не витрачаючи гроші на ремонт

Як виявляється, згадана академія не є популярним освітнім закладом серед студентів і їй загрожує закриття. Але новий бос знайшов вихід – він обдзвонює по старих зв’язках керівників управлінь статистики в областях і “пропонує” працівникам статистики здобути профільну освіту. Але ж по старій пам’яті його минулі підлеглі сприйняли пропозицію Олександра Григоровича як наказ (мабуть ще й тому, що він як поговорюють залишився радником голови Держстату, а отже не втратив свій вплив на цю структуру державної влади).

Мабуть тому начальники обласних управлінь кинулись один з поперед одного виконувати наказ Осауленка, і змушують працівників подавати документи на навчання на платній основі до НАСОА.

Але шановні, зверніть, будьласка, увагу – в органах державної статистики на посадах держслужбовців і так працюють люди виключно з вищою економічною освітою, іншим ніяк туди потрапити, так як не пропустить державна конкурсна комісія.

Тоді навіщо їм здобувати другу вищу економічну освіту? До того ж навіть на керівних посадах в обласних управліннях статистики службовці рідко отримують заробітну плату вище 2000 грн. (на руки). В наш час це дуже мала зарплата, щоб вдалось вижити, ще й дозволити собі навчання, яке тобі зовсім не потрібне.

На жаль, я потрапила саме в таку ситуацію, мене змушують поступати в ВИШ Осауленка, хоча я маю вищу економічну освіту – працюю за заробітну плату розміром 1800 грн.

[pull_quote_left]Я не знаю, як мені відмовитись, бо через мою відмову мене точно виженуть з роботи, як це роблять з “неугодними”.[/pull_quote_left]

Керівництво не терпить відмов, але чому я мушу фінансувати діяльність вищенаведеного навчального закладу і зарплату Осауленка (який уже є пенсіонером, і хай краще йде дійсно на пенсію) із моєї крихітної зарплатні, на яку мені і так ледве вдається вижити!!!

Будь ласка, небайдужі, допоможіть мені вирватися з лап бюрократії, яка проїлася в кров наших чиновників!»

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК