Всі скаргиДержавний завод припиняє роботу із-за російських директорів

Пишуть працівники «Смілянського електромеханічного заводу», для журналістів є контакт.

До “Електронної книги скарг України” написали колективне звернення працівники одного з кращих зводів України.

ОСЬ ЇХНІЙ ЛИСТ:

“До Вас звертається трудовий колектив ПАТ «НВП «Смілянський електромеханічний завод» з проханням допомогти нам припинити свавілля теперішнього керівництва.

Для жителів міста Сміла та Смілянського району наше підприємство завжди було важливим, від того як воно працює напряму залежить добробут наш, та наших родин. У підприємства велика історія (майже 140 років) на ньому працювали цілими династіями, був навчальний центр, в якому готовили спеціалістів з майже всіх робітничих спеціальностей, у випускників місцевих шкіл та технікумів була можливість працевлаштування.

Ще 2 роки тому, коли працювали керівники-українці, (грудень 2010 р.- жовтень 2012 р.) на підприємстві працювало більше 1500 чоловік, середня зарплата складала 1700 грн., завод був забезпечений замовленнями, реалізація продукції складала 13 млн. грн. в місяць, люди вчасно отримували зарплатню, отримували премії, підприємство вчасно сплачувало податки, допомагало підшефним школам та надавало матеріальну допомогу працюючим. Потужності підприємства були завантажені повністю, завод виконував замовлення Укрзалізниці та інших підприємств України, а також підприємств країн Прибалтики, Монголії, Білорусі. Наше підприємство раніше завжди входило в трійку лідерів з відрахувань до Місцевого бюджету.

Зараз же ж підприємство на межі банкрутства, а працівники з їх сім’ями на межі зубожіння. До цього довели підприємство теперішні керівники, які не є громадянами нашої держави, і їм не болять проблеми ні нашого підприємства, ні нашої Країни, бо вони Росіяни.

В центрі України на сьогоднішній день розкрадається підприємство яке має стратегічне значення для регіону, в цей важкий для України час – час війни с російським агресором на нашому підприємстві назріває соціальний вибух. Що фактично є диверсією. За останні два роки на підприємстві пройшло два скорочення штату, підприємство працює за скороченим робочим тижнем, відпрацьований час не зараховується до стажу роботи, що в подальшому впливає на сукупний трудовий стаж та розмір пенсії, а також час виходу на неї, в цехах не підтримується належний температурний режим, ліквідовані заводські амбулаторія та їдальня, постійно затримується виплата зарплати (на сьогоднішній день не виплачена зарплата за листопад та грудень 2014 р.), заробітня плата на підприємстві менше розміру мінімальної, процедура скорочення працівників з 30.01.15 року проводиться без узгодження з профспілками (по неофіційній інформації з Центру зайнятості на скорочення подано 400 осіб).

Замовлень на продукцію не має, а коли вони з’являються, то не має коштів на придбання матеріалів, і люди знову залишаються без роботи, підприємство втратило замовників, та своє місце на ринку. Проте у підприємства є кошти виплачувати зарплату керівництву в розмірі 120 000 грн. кожному, сплачувати к! ошти на їх відрядження, та виконувати інші їхні забаганки за кошт підприємства. В той час, як працівники заводу отримують в зарплату жалюгідні подачки в 20-1000 грн.!

Трудовий колектив неодноразово звертався до власників підприємства (до речі також росіян), до органів Влади в місті та області (міліції, прокуратури, СБУ, центру зайнятості), також мера м. Сміла та губернатора Черкаської області, але на жаль всі наші запити залишились без відповіді. n Сподіваємося, що цей наш лист не залишиться без уваги і завдяки Вашій допомозі колектив зможе зберегти підприємство та знову його відродити м. Сміла, Черкаської області.”

КОНТАКТ ДЛЯ ЖУРНАЛІСТІВ

[Locker] The locker [id=9446] doesn't exist or the default lockers were deleted.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!