Всі скаргиФінансиДержавний “Ощадбанк” не зізнається, хто краде гроші з картки їхнього клієнта

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач з Києва, який вже рік бориться за свої 600 гривень, які хтось вкрав з його заробітної картки. Навіть рішення суду не змушують службу безпеки банку реагувати.

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Хочу розповісти про державний ощадбанк. На початку жовтня 2015 року в мене украли із заробітної карточки “Ощадбанку” було вкрадено гроші. Хтось невідомий викрав 600 гривень. Я одразу ж звернувся до поліції – але перших 3 місяці, коли сліди ще гарячі, ніхто навіть пальцем не поворушив.

Далі я вирішив звернутися на гарячу урядова лінію зі скаргою – і, о диво, 14 03. 2016 – винесено ухвалу суду, в якій зобов’язують мій банк розповісти – ким було знято кошти. Цей документ передали в службу безпеки “Ощадбанку” м.Київ.

Але банк до сьогодні не надав відповіді, а значить хочу зробити висновок, що вони самі крадуть гроші! Кримінальне правопорушення внесено до ЄДР 07.10.2015 року №12015250260000439”

Контакт для журналістів:

 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!