Всі скаргиТовари та послугиДержавний документ-сервіс “Готово” керується законами Російської Федерації

Журналіст Ален Бобров на своїй сторінці у Фейсбук опублікував підтвердження того, що державний сервіс України “Готово”, який допомагає громадянам у вирішенні юридичних питань і виготовлені біометричних паспортів, чомусь, у питанні персональних даних керується не Законами України, а законами країни-агресора. 

“Трохи #зради, до того ж такої, відверто тягучої і неприємної. Як державний Документ-сервіс Готово керується законами Російської Федерації.

Заходжу на офіційний сайт сервісу “Готово”, який уславився найкращим в питаннях швидкого вирішення найрізноманітніших юридичних питань.
Однією рукою вирішую зателефонувати і уточнити потрібні мені деталі, а іншою – пишу в онлайн підтримку. Перед тим, як віддати свої персональні дані, завжди прочитаю умови, щодо обробки моїх даних, цікаво до кого вони можуть потрапити. І на цей раз, я просто, вибачте, ох**їв.
У вікні “онлайн підтримки” державний сервіс України мені запропонував керуватися Законом “Про персональні дані” Російської Федерації, причому так і написали. Додаю скрін.

Якби ж міг дотелефонуватися до цих людей – то я б їм залюбки про це розказав. Але, ніхто ж там слухавки не бере.

Тому разом з вами трохи поохєріваю тут. Документ-сервіс Готово, що скажете, любі?”, – написав він.

Ось посилання, на яке вказують на офіційному сайті.

Сподіваємося це прикре недорозуміння.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!