Всі скаргиОсвітаФінансиДержава припинила фінансування навчального закладу на Волині

До “Електронної книги скарг України” написали наші читачі, які просять звернути увагу на припинення фінансування училища у Нововолинську, через що учні не отримують стипендію, працівники зарплатню, а за рахунки платити нема кому.

Ось їх лист:

Контакти для журналістів: 

“З 01.01.2016 р. державою припинено фінансування Нововолинського ВПУ у Волинській області. За січень, лютий не отримали стипендію 639 учнів, не оплачені спожиті енергоносії (теплопостачання, електроенергія, вода, газ), зовсім не проводиться харчування учнів з числа дітей пільгових категорій ( 33 учні-сироти, 4 учні-інваліди, 57 дітей з малозабезпечених сімей), не отримали заробітної плати 128 працівників училища. Працівникам стали надходити судові попередження про несплату комунальних послуг. Профспілковою організацією училища були надіслані звернення в усі інстанціїї: від начальника управління освіти і науки Волинської ОДА аж до Президента України.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!