ІншеВсі скаргиМедицинаДержава платить за лікування здорових дітей

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Дмитро, котрий переконує, що у рівненському інтернаті для дітей із вадами зору перебувають на лікуванні абсолютно здорові діти. Чоловік вимагає проведення незалежної експертизи та повернення батьками дітей усіх коштів за лікування, які держава встигла витратити.

Ось його лист:

Контакти для журналістів: 

“Прошу допомогти у висвітленні ініційованого мною розслідування. Я, Столярчук Дмитро Юрійович, офіційно заявляю, що в Клеванському інтернаті для дітей з вадами зору (Рівненська область, Рівненський район) навчалися та навчається велика кількість здорових дітей, які на мою думку, не мають проблем із зором,а їхні заключення окуліста чи офтальмолога (якщо є вони) є фіктивими. Учні утримуються (їх годують та одягають) за рахунок бюджету нашої країни (крім спонсорської допомоги), а значить, за рахунок платників податників, в тому числі з частини моїх податків.

На підставі вищесказаного, я написав 26.12.2015 року заяву в Районний відділ поліції в м.Рівне, в якій просив правоохоронні органи провести незалежну спеціально-медичну комісію для визначення ступеня слабозорості, або відсутності її для деяких учнів, які навчалися, навчаються в Клеванському інтернаті для дітей з вадами зору. На підставі того, що частина моїх податків йшла на утримання цих осіб, я не прошу, а наполягаю на проведенні примусової експертизи. На мою думку, деякі теперішні та бувші учні цього закладу є абсолютно здоровими, я ніколи не бачив, щоб вони носили окуляри та візуально видно, що в них немає проблем із зором.

Я прошу сприяння та надання (якщо це можливо) незалежних спеціалістів (офтальмологів, окулістів) з Києва, Львова, Дніпропетровська та інших міст України, крім Рівненщини та висвітленні цього розслідування . Бо спеціалісти з Рівненщини є зацікавленими особами, тому що саме вони видавали експертне заключення стану здоров`я для цих дітей у різні роки. Якщо, спеціально-медична експертиза, визнає їх здоровими (відсутність слабозорості), то я наполягаю в поверненні цими дітьми (або їх батьками, опікунами) всіх коштів, які були затрачені, під час іхнього навчання в Клеванському інтернаті для дітей з вадами зору, на користь країни Україна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Інтернет-ресурс відбирає роботу у працівників ринку

Це десятки мільйонів гривень, наша країна не зобов`язана утримувати здорових дітей в таких спеціалізованих закладах. Я надіюсь, що моя небайдужість в ініціюванні цього розслідування стане прецедентом. Прошу Вас зробити репортаж по цьому розслідуванні, бо вважаю, що ця справа може бути “спущена на гальма”!.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!