Всі скаргиФінансиДержава не допомагає дітям на опікунстві

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Катерина, вона переконує, що їй та її опікуну не допомагає держава, зате тягає інстанціями та вимагає купу папірців.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Мене звати Катя, мені 16 років, я з міста Хмельницький і цього року складатиму ЗНО. Наразі я стою у величезній черзі в поліклініці, аби взяти талончики до лікарів, далі я буду сидіти в величезній черзі для їх проходження. Я – дитина, яку опікує рідна тітка і, відповідно, держава. Поясніть, а навіщо?

Вже чотири роки підряд я дарма витрачаю час, пропускаю уроки, які потрібні мені, адже цього року ЗНО… Навіщо? Задля того, щоб я зайшла у кабінет, мені поставили печатку, навіть не подивившись на мене? Держава мені допомагає? Яка її допомога?

Мої опікуни мають виплачувати гроші за страхування, а держава для чого? Вона не допомогла нічим, а тільки завалила мене обов’язками робити якісь папірці нікому не потрібні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ПАТ “Івано-Франківськгаз” знижує зарплату»

Цей рік надзвичайно тяжкий. Моя тітка дуже добре про мене дбає, віддає купу грошей на усі мої додаткові заняття, адже, як показує досвід, ЗНО без додаткових занять здати добре неможливо!

Зараз у країні війна, пільгові місця скорочено, тому можливість потрапити на бюджет скорочується до 0. Хіба що всі предмети на 200 балів здати, але Ви розумієте, який мізерний на це шанс…

А пишу я для того, щоб хоч раз побачити справжню допомогу від держави; щоб відмінили ці щопіврічні медогляди, якщо і так зрозуміло, що в мене вже 4 роки підряд усе добре; щоб допомагали матеріально, бо те, що є зараз, – це не допомога держави, а псування мого життя! Я не хочу допомоги, яка робить тільки гірше мені! Я хочу змінити своє життя і життя таких дітей, як я!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!