ІншеВсі скаргиДержархбудінспекція на Волині вимагає хабарі

Тривожні новини з Волині, там за реєстрацію папірчин вимагають хабарі, пишуть наші читачі.

До “Електронної книги скарг України” поскражився житель Волинської області, він запевняє, що хотів би жити по закону і платити в державну скарбницю, але місцеві чиновники вважають, що так жити не для українців – постійно вимагаючи хабара від людей, які дуже хочуть здати в експлуатацію свої об’єкти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Як купонні сервіси “стрижуть” клієнтів

Ось його лист:

“В інспекції ДАБК у Волинській області від підприємців вимагають хабарі за реєстрацію декларації про готовність обєкта в експлуаутацію в сумі 5 Євро за 1 метр квадратний. Працівники інспекції не приховують того, що ці кошти ідуть на пряму в Київ начальнику Рибаку (сину голови Верховної ради). Якщо несплачуєш хабаря, про будівництво комерційного об’єкта можна забутись. Допоможіть, будь ласка, висвітлити вказану проблематику в засобах ЗМІ, можливо після надання розголосу працівники інспекції більше не будуть вимагати хабарі, а будуть чесно виконувати свої посадові обовязки”.

графіки

Про що говорять цифри

Саме сьогодні також стали відомі результати опитувань найгіршого сервісу серед держструктур. На першому місці МВС, земельний кадастр та БТІ. Такі дані отримала “Ліга фінансового розвитку”, яка провела дослідження якості сервісів держорганів. Волонтери цієї організації провели своє дослідження на основі методології “Таємний покупець” і за допомогою інтернет-опитувань. Серед найпроблемніших процедур назвали саме отримання справок із Державного земельного кадастру і послуг техінвентаризації. Українці також незадоволені і тим, що отримати потрібні справки не можуть за один візит.

Клієнти також скаржаться і на відсутність стільчиків або диванів, тому їм доводиться часто очікувати своєї черги стоячи.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!