Всі скаргиДержавні органиДепутат із Тернопільщини: “Я не можу зрозуміти за кого чи що гинуть наші хлопці на сході”

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Петро, який скаржиться на повну бездіяльність та анархію в їхньому селі на Тернопільщині. Зверталися до ЗМІ, але усюди їм відмовляють. Шукають журналістів і далі.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

“Я Лисак Петро Іванович, проживаю в с. Лідихів Кременецького району Тернопільської області. Я являюсь депутатом сільської ради, хочу сказати про те, що село Лідихів дуже в занедбаному стані на краю виживання, хоча с. Лідихів більше у районні, понад 2 000 тис. населення, але перспектив ніяких!

Будинок культури в жахливому стані, хоча був найбільший у районні. Школа і та в аварійному стані, дорога в жахливому стані.

Розпаювання землі і майна колективної власності селян, пройшло дуже ганебно з боку керівників спілок, які переводили з рук у руки людське майно і землю. В результаті оборудок, селяни осталися як-то кажуть … лохами. Бо правди не знайдеш ніде, ні звернення в районні чи обласні санкції, прокуратури чи поліції хоча кримінальні справи відкриваються, а за деякий час закриваються і не допомагає Київ. Все скидають на район чи область, а тут все схвачено уже давно цими керівниками, які обікрали селян. Якщо взяти, то є за що прикриватися і жодна влада за них не береться, а селянам не дають підняти голови.

Я не можу зрозуміти, в якій країні ми живемо і за що та кого гинуть наші хлопці на сході.

Я за хлопців на сході, які воюють з агресором. Але в тилу також війна. Якщо буде перемога в середині країни, тоді можна думати про перемогу з агресором, ми не можемо побороти ворога в середині країни – і це просто Жах. Ми зверталися на телеканали, писали в газети, але нас ніхто не чує і не бачить. Ганьба державі, яка не може захистити своїх громадян. Тому звертаюся до вас про допомогу, щоби вияснити і підтримати тих селян, які працювали у колгоспі тяжко, піднімаючи своїх синів-дочок і УКРАЇНУ.

Мої матеріали на укрїнському радіо в Дмитра Хоркіна, можете ознайомитися. Буду дуже вдячний за підтримку і розуміння долею людей, які живуть також в Україні, а не в Гондурасі, які мають право на свої права і вільно ними володіти і бути захищеними з боку держави, ми-ж йдемо до європи і живемо в цивілізованій країні.

Я житель села ЛІДИХІВ громадянин Ураїни і вже понад 20 років нас громадян з села обдурюють і обкрадають колишні керівники, які були при владі і остались на далі безвідповідальні за свої вчинки. Тому, прошу вашого журналістського ефективного розлідування і прохання приїхати у село і зняти сюжет і показати на всю країну, як живуть і виживають люди у селі Лідихів Кременецького району Тернопільської області.

Може і дьоргне за серце політикам, які рвуться до власті і схаменуться на краще. Тоді село заживе”, – написав він.

 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!