Всі скаргиФінансиДельта Банк не визнає сплату кредиту

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Володимир, він переконує, що Дельта Банк погрожує йому за невиплату кредиту, хоча він вчасно розплатився.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Добрий день! Допоможіть, будь ласка, розібратися.

У мене був кредит у Дельта Банку. Всі платежі виплатив вчасно, жодної прострочки. Останній закрив у березні на УкрПошті. І гроші нібито не надійшли.

На пошті я взяв довідку, що заплатив. Пред’явив банку, а вони сказали: «Платіть знову, бо Ваші гроші не надійшли, а довідка Ваша нікому не потрібна». Дзвонять кожен тиждень, кажуть, що по судах мене затягають. Погрожували дружині: питалися, як в неї здоров’я, чи добре поки себе почуває.

Сума боргу складала 850 грн, а сьогодні сказали сплатити 1400, інакше суд, і все оплачуватиму я. УкрПошта надала довідку, на який рахунок було зачислено гроші. Вони говорять, що гроші повернути мені не зможуть, бо вони перечислили на рахунок Дельта Банку.

От питання: куди звернутись і що робити? Одна надія на Вас”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК