ІншеВсі скаргиДе шукати номерні знаки

До “Електронної книги скарг України” написав читач Олександр. Чоловік переконує, що йому затримують видачу номерних знаків і конкретної відповіді про те, коли саме ці номерні знаки з’являться жодна інстанція не дає.

Ось його лист:

Контакти для журналістів: 

“21.11.2015р мною в Луцькому МРЕВ було оплачено номерні знаки та заповнено заяву на видачу номерних знаків та реєстрацію новокупленого причепа до легкового автомобіля. Починаючи з 24.11.15 року по сьогоднішній день в усі робочі дні я телефонував та запитував, чи з’явилися номерні знаки – у відповідь: “Ні не з’явились, і невідомо коли будуть.” Кажуть, телефонуйте в МВС у Київ. Київ їм не відправляє. Експлуатувати причіп я все ще не маю права.Телефонував в Департамент ДАІ – теж не відповідають.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!