ІншеВсі скаргиЦигани грабують у центрі Києва

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Катерина. Жінка стверджує, що її намагались пограбувати цигани, кількість яких, за словами читачки, значно зросла останнім часом. Правоохоронці не реагують.

Ось її лист:

Контакти для журналістів:

“Прошу Вас звернути увагу на збільшення рівня грабунку громадян циганами. Зі мною вчора стався неприємний інцидент. Я працюю неподалік від метро Олімпійська і кожного дня користуюсь метрополітеном. До місця роботи мені ще 5-10 хвилин потрібно пройти по вулиці Жилянській або через Мегамаркет.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Виплати матерям-одиначкам

Проблема в тому, що в цьому районі проживають цигани, кількість яких значно збільшилась за останніх півроку і вони активно почали проявляти себе у вигляді жебракування і грабунку. Проблема в тому, що це не контролюється поліцією. Останнім часом вони дуже активувались на перехресті Антоновича і Жилянській біля банку Аваль, на переході грабують людей. Ходять групами від 5 до 20 чоловік. І якщо чесно, мені вже страшно. Мені вчора дуже повезло, бо я помітила, як чиясь рука залізла в мій портфель до того як циганка встигла звідти дістати хоч щось. Вони працюють там кожного дня, уявіть собі скількох людей вже ошукано.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!