ІншеВсі скаргиТовари та послугиФінансиЧорноморські супермаркети відмовляються давати решту

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Роман, який стверджує, що в супермаркеті касир не змогла дати дати решту та стверджувала, що бачила у нього дрібні купюри.“В крупном супермаркете города Черноморск (бывш. Ильичевск) меня отказались обслужить на кассе, оправдываясь тем, что у них нет сдачи. Купюра в руке была номиналом в 100 грн. Покупалась всего буханка хлеба. При всём этом кассир открыл кассу, и было видно что деньги там есть (видел купюры и в 50,20,5,2,1 грн). Требовала с меня мелкие деньги, которых у меня нет. Когда я спросил, зачем меня обманывают, ведь деньги в кассе было четко видно, кассир мне заявила что это Я обманываю, а не она, и якобы она у меня видела мелкие деньги. Хотя был я без кошелька, просто с купюрой в 100 грн. Полный беспредел.”

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!