ІншеВсі скаргиЧому інвалід-сирота з міста Нетішин залишився без житла?

Найпопулярніші записи

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Надія, вона стверджує, що її племінника не забезпечили житлом, як інваліда ІІ групи.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Доброго дня! Звертається до Вас жителька селища Першотравенськ, Баранівського району, Житомирської області Скорова Надія Іванівна. Прошу Вас допомогти встановити справедливість по відношенню до мого племінника Скорова Сергія Володимировича, 1993 року народження.

Його мати, Скорова Раїса Василівна, працювала на АТУБХС міста Нетішина та проживала в малосімейному гуртожитку в кімнаті 15 м2. Вона стала на чергу на квартиру 24.05.1991 р., а після народження сина, отримавши статус «матері-одиначки», її було занесено до списку на першочергове отримання житла. 1996
року, ще перебуваючи у відпустці по догляду за дитиною, Раїса Василівна сильно захворіла. А 17.05.1997 року вона померла.

Її сина відправили до дитячого будинку. Кімнату, в якій проживала покійниця з сином, віддали іншій сім’ї.
Скорову Раїсу Василівну згідно п. 26 п.п. 2 зняли з черги, не враховуючи того факту, що її син, Скоров Сергій Володимирович, був зареєстрований у поквартирній картці і мав право на це житло.

По закінченню перебування в інтернаті Сергій повернувся на місце свого постійного проживання в м .Нетішин, де йому надали в гуртожитку лише ліжко- місце.
Оскільки хлопець має статус «інваліда ІІ групи з дитинства» (важка розумова відсталість), а також є повною сиротою, йому необхідна постійна опіка.

На даний час Сергій проживає без реєстрації в моїй сім’ї, а зареєстрований в гуртожитку в м.Нетішин за адресою: проспект Незалежності, 10, кім. 514. Спочатку виконавча служба міста Нетішина дала довідку про відмову надання житла у гуртожитку Скорову Сергію Володимировичу згідно з довідкою МСЕК. А
17.01.2018р. Нетішинська міська рада спромоглася виділити хлопцю окрему кімнату в гуртожитку по вул. Набережна, 7, кім. 317 на третьому поверсі загальною площею 11 м2. Проте за вказаною вище довідкою Скорову Сергію повинні надати не кімнату в гуртожитку, а одномісну квартиру не вище другого поверху.

Прошу Вашого втручання, щоб відновити справедливість по відношенню до знедоленої сироти Скорова Сергія Володимировича, якому вкрай необхідна квартира, оскільки ми з чоловіком вже пенсіонери і не зможемо дуже довго його доглядати!,” – написала наша читачка Надія.

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України - вірутальний місток між людьми, у яких є проблеми та журналістами, які шукають таких людей.

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК