Всі скаргиГоловнеТовари та послугиФінансиЧоловіку з Європи доставили зламану запчастину

ЕКСУ ЕКСУ1 рік ago4371 min

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Павло, він переконує не купувати б/у запчастини на авто з Європи.

Ось його скарга:

«Слободян Валентин Васильович (тел.: 066 255 54 68 і 068 410 50 86, адреса з сайту: Каменец-Подольский, ул. Маршала Харченко 241, e-mail: korperinua@gmail.com), даний чоловік шахрай – не виконує свої обіцянки, обдурює на гроші. Одна із його справ доставка бв запчастин на авто з Європи, до речі дуже сумніваюся, що це робиться легально. Не рекомендую співпрацювати с цією людиною, а правоохоронні органи прошу перевірити діяльність. Мене обдурив на 3700 грн., доставили зламану запчастину, яку я ремонтував за свої кошти, перед початком ремонту данний чоловік обіцяв повернути кошти, є переписка в Вайбері. Нижче сайт http://korobki.in.ua». – написав Павло.

ЕКСУ

ЕКСУ

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!