Всі скаргиДержавні органиФінансиЧоловіку незаконно зменшили розмір аліментів для виплати

До “Електронної книги скарг України” написала Оксана. Жінка переконує, що її колишній чоловік судиться з нею для зменшення розміру аліментів на спільну дитину. За словами жінки, той спеціально не виплачує кредит та приносить фіктивні довідки.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“Звертаюся до Вас за допомогою, так як чесним шляхом ситуація не вирішується. У 2011 році я звернулася до суду з позовом до колишнього чоловіка для утримання аліментів в розмірі 1/4 всіх видів його доходів для утримання неповнолітньої доньки. У 2015 р. в цивільному шлюбі в нього народжується ще одна донька і тепер вже він звертається до суду з позовом про зменшення аліментів з 1/4 до 1/6, мотивуючи що в нього є друга дитина, на яку він сплачує аліменти та на утримання дружини (1/6), поки вона перебуває у відпустці по догляду за дитиною до 3-х річного віку, хоча підтверджуючих документів в залі суду не надав.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Аферистка у соцмережі

Також кредит, який оформлений в 2011 році (в цей час разом не проживали) терміном на 1 рік в сумі 4000 грн, який не виплачений до сьогодні та арендована 4-х кімнатна квартира в центрі міста за 4000 грн., яку він ніби орендує в свого тестя. Насправді це квартира його цивільної дружини, з якою він разом проживає. Суд приймає рішення зменшити розмір аліментів мені з 1/4 до 1/6, у звязку з тим, що є непогашені кредитні зобов’язання та оренда житла. Поки тривав судовий процес, його фінансовий стан покращився: він почав обіймати керівну посаду. Як людина, яка має заборгованість перед банком, сама займає посаду директора відділення банку? В залі судового засідання я декілька разів наголосила на тому, що договір оренди, який він надав, фіктивний, хоча суд моїх заперечень не взяв до уваги та не перевірив.

Також я вважаю, що його кредити не повинні відображатися на інтересах моєї доньки. Вважаю несправедливим, що маючи можливість винаймати житло за 4000 грн, він не спроможний сплатити протягом 4-5 років 4000 грн. кредиту, якій він принципово не виплачує”. Судовий процес (районний суд, апеляційний, вищий касаційний суд) тривав понад рік. Районний суд виніс рішення на мою користь, відмовивши у звязку з недоведенністю, після чого колишній чоловік звернувся до апеляційного суду, де було змінено рішення та з 1/4 зменшено до 1/6, таке ж рішення прийняв і Вищий касаційний суд, мотивуючи своє рішення непогашеним боргом по кредиту та 4000 грн. оренди квартири. В рішенні апеляційного суду вказані документи, які позивач насправді не надавав, та їх не було в матеріалах справи. На мої заперечення суд також не звертав уваги. Прошу допомогти відновити справедливість. Всі підтверджуючі документи маю (на даний час не маю можливості відсканувати). “

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!