ІншеВсі скаргиЧоловіку не віддають трудову книжку

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Віктор із села Богатирь, він переконує, що після звільнення з роботи не може отримати свою трудову книжку.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Здравствуйте! Меня зовут Виктор Кулик, 1985 года рождения, проживаю в с. Богатирь, Великоновоселковский район Донецкой области.

Работал барменом в кафе 888 частного предпринимателя Дмитриева А.М.. Работал 4 года, все нормально. Как обычно, надумали делать ревизию, только меня как материально ответственного почему-то на ревизию не пригласили. Но ревизия прошла нормально, был плюс, через месяц мое руководство мне заявляет, мол, у нас не совподают цены, повторную ревизию они делать отказались, мне ничего не объяснив.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Суд 10 років розглядає справу з побиттям»

В общем, эти проходимцы требуют с меня 7000 грн, выплачивать я отказался, и меня уволили. Только трудовую мне не отдают и заявление об уходе написать не дают. Я не знаю, как быть, сижу месяц дома, не могу устроиться на работу. Семью кормить нужно: у меня двое маленьких детей. Спасибо”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!