Всі скаргиДержавні органиЧоловіка засудили за злочин, якого він не вчиняв

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Ольга, котра переконує, що її брата засудили до 14 років позбавлення волі абсолютно неправомірно. За словами читачки, слідство не врахувало багатьох важливих деталей та закрило очі на очевилні речі, тому вона просить допомогти розібратись.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“Доброго дня. Звертається до Вас сестра Плотнiкова Ольга та мати Плотнiкова Олександра, неправомiрно засудженого Плотiкова Володимира Сергiйовича, якого було засуджено на 14 рокiв позбавлення волi за злочин якого вiн не вчинив. Ми потребуємо термiново Вашоi допомоги, оскiльки як вже за мало часу залишилося з дня оголошення на апеляцiйне оскарження.

Справа передана в апеляцiйний суд м.Суми. Звертаемося до Вас, оскiльки нi прокуратура, нi слiдство, нi суд не оцiнили належно доказiв та всiх обставин справи. Свавiлля, протиправна та хамська поведiнка спiвробiтникiв правоохоронних органiв досягла крайноi точки- погрожують та ображають родичiв обвинуваченого та свiдка, вiдмовляють у прийняття на них скарг, не дозволяли побачення з Плотнiковим В.С. пiд час його тримання пiд вартою та інше. Але понад усе, через залякування Плотнікова В.С., протиправне ставлення представників правоохоронних органів до нього, через великий страх за його сім’ю, через те що боявся, що його родині завдадуть моральної шкоди та візичної розправи, він був змушенний зізнатися у своеєму злочині – убивстві, якого не вчиняв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За прорив труби мають платити мешканці будинку

Хочемо зазначити, що судом не враховано той факт, що показання Плотнікова В.С. під час проведення слідчого експерименту не збігають з висновками експерту, що свідчить на протиріччя між доказовую документальною базою від реальних обставин справи, що безпоседеньо вказує на той факт – Плотніков В.С, не вчиняв цих дій, а також ряд інших незбігів. А також хочуть утилізувати якнайшвидше всі речі потерпілої які вилучені при розслідуванні та всі речі неправомурно засуджденного Плотнікова В.С. Тому ми просимо Вас допомогти передорозслідувати всі речі поки вони ще не знищені і які знаходяться у Краснопільському відділенні поліції Охтирського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області.

Свавілля українського правосуддя та правоохоронних органів, безкарність за неправдиві та жорстокі вироки, слідчі дії – ніким не карається, на все закривається очі, а невинні люди повинні страждати за чужі гріхи. Ми родина з дуже низьким рівнем доходів і не маєто коштів на платних адвокатів, а безкоштовні ігнорують свої обов’язки, мотивуючи тим, яка зарплата така й робота. Сподіваємося, що Ви привернете увагу до вищезазначенної проблеми не тільки у нашому випадку, але й Україні в цілому.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК