Всі скаргиДержавні органиЧоловіка утримують у СІЗО за чужий злочин

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Тетяна Ковалькевич, вона переконує, що її чоловіка 8 місяців утримують у СІЗО і б’ють, аби він визнав себе винним у крадіжці, скоєній його знайомим.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“Добрий день. Мого чоловіка судять за злочини, яких він не вчиняв. Вже вісім місяців він перебуває у Чортківському СІЗО.

Почалося з того, що 20 жовтня 2014 року приїхали працівники міліції, забрали його на адміністравтивний арешт. Пізніше мені стало відомо, що його звинувачують у крадіжках , яких він не вчиняв. Ці злочини вчинив наш знайомий Баран Євген. До них застосовували фізичну силу, і вони говорили те, що потрібно працівникам міліції.

На мою думку, Баран Євген покриває того, кого боїться, тому і вказує на мого чоловіка. Адже за період, поки вони перебувають у СІЗО, в районі було скоєно декілька аналогічних крадіжок. Проти мого чоловіка не має жодних сутєвих доказів, які можуть підтвердити те, що він був на місці злочину.

В основному все обвинуваченя ґрунтується на словах Барана Євгена. Він був винен нам 1000 гривень, і Баран Євген дав фотоапарат у рахунок боргу, його віддали в ломбард. Як пізніше виявилося, Баран цей фотоапарат викрав із будинку свого знайомого односельчанина, в якого часто бував удома. Є свідок, в тому числі і я, який підтвердив у суді, що Баран в рахунок боргу віддав фотоапарат . Хочу додати, що до мого чоловіка неодноразово застосовували фізичну силу і моральний тиск Сивуля М.Є , начальник слідчого відділу, працівники КПЗ. Про це є документальне підтвердження, це повідомлялося працівникам Теребовлянської, Тернопільської та Генеральної прокуратури . Результату немає, лише одні відписки.

У Теребовлянському районі прокурори, працівники міліції і судді всі один одного покривають. Працівники Теребовлянського райвідділу та навіть звичайні участкові поводять себе зухвало. У Теребовлянському районі працівники прокуратури та міліції безкарно роблять, що їм заманеться.

Допоможіть розібратися в цьому свавіллі, привернути увагу компетентних органів, які можуть зупинити це. Мій чоловік – дуже емоційна людина і може вчинити самогубство. Я впевнена, що випадків, подібних до того, що відбувається з моїм чоловіком, дуже багато, особливо в нашому районі”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!