ІншеВсі скаргиФінансиЧоловік привласнює кошти зібрані на лікування дитини

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Ольга, котра переконує, що її колишній чоловік збирає кошти нібито на лікування спільної дитини, але замість того, щоб віддати їх дівчинці, розпоряджається грошима самостійно.

Ось її лист:

Контакти для журналістів:

“Звертаюсь до Вас із проблемою, яку не можу вирішити самостійно. Мене звати Бойчук Ольга Юріївна,1991р.н., маю доньку-інваліда до 18 років, виховую її сама ,без чоловіка, з яким ми розійшлись, коли дитині було 8 місяців. Хвороба прогресувала і він мене залишив один на один з такою страшною проблемою! У дитини доброякісна опухоль на грудях – синдром “Казабаха-Мерітта”. Дитині повних 7 років! Цим чоловіком за встановленими фактами збирались і, можливо, до цього часу збираються кошти на лікування моєї дитини, не маючи на це ніякого законного права.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Продавець відмовив у заміні неякісного товару

Зібрані ним кошти до цього часу не передані матері дитини, тобто мені! Зі сторони Коломийського ВП ГУНП, а також Коломийської прокуратури від 24 грудня 2015 року до сьогодення не було вжито ніяких заходів щодо вирішення цього питання, справа не була розглянута належним чином та на сьогоднішній день не передана до суду! Допоможіть, будь-ласка, розібратись у цій ситуації та покарати людину, яка аморально вчинила по відношенню до хворої моєї донечки!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!