ІншеВсі скаргиЧоловік погрожує дружині вбивством

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг Ураїни” написала читачка Наталія, котра розповідає про підпал квартири та погрози чоловіка про вбивство адресовані дружині та її сім’ї. Міліція не реагує, жнка про сить про допомогу журналістів.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“Здравствуйте, очень нужна помощь! В городе Кременчуг проживает семья Полищук. У них две дочери: младшая девочка больна тяжёлой формой аутизма (психическое расстройство), старшая дочь ушла от мужа, который пьёт и рукоприкладствует,  к родителям.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нестерпні умови у київському гуртожитку

После чего была попытка украсть ребёнка, начали поступать от него угрозы на номер родителей. Сегодня ночью он поджог им дверь в квартиру, облив её бензином. Милиция не реагирует, говорят что ни чем помочь не могут, так как семья не в разводе. Каждый вечер опять поступают угрозы.

Выехать куда-то возможности нет, в связи с тяжёлым финансовым положением и болезнью ребёнка. Жить и спать в квартире страшно, так как зять продолжает угрожать, что убьёт их. Помогите, пожалуйста, дать огласку делу чтобы милиция хоть как-то реагировала…”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК