ІншеВсі скаргиЧоловік підбурює дівчину покинути навчання

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Галина, котра скаржиться на старшого друга своєї сестри, котрий намагається втягнути дівчину у якісь незаконні схеми та пропонує їй покинути навчання в університеті.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“Моїй сестрі 19 років, в минулому році вона закінчила школу (пізно пішла). Хотіла вступити до одного з вишів, але погано підготувалась і не поступила. В цей час їй активно починає допомагати Роман. Спочатку влаштовує її до одного з навчальних закладів, платить за неї. Вона там навчається три місяці, потім вирішує кинути, начебто немає грошей на оплату, але я впевнена, що причини інші.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Завідувач дитсадочку експлуатує персонал

Через деякий час вона заявляє, що вчитися вона нікуди не піде, що Роман сказав, що це навчання нікому не потрібно. Я намагалась з ним зустрітися, щоб він мені розповів, що взагалі відбувається, але він спілкувався зі мною тільки в режимі смс, де він писав, що він до 26 років зробить з моєї сестри бізнесмена, буде її навчати маніпуляції людьмию і все таке інше. Він постійно водив її до дорогих закладів харчування, подарував їй ноутбук, телефон, купує речі. Таким чином повністю її підкуповує.

Я його просила, щоб він як старший товариш (йому 32) надоумив мою сестру піти навчатись, але він категорично проти, сказав, що навчання це для рабів і з низькоінтелектуальними людьми він не спілкується. Сказав, що мою сестру буде накручувати проти мене. Сам він закінчив в Києві Поліцейську академію, працює юристом, але сфера його діяльності мене насторожує, він неодноразово пропонував снстрі щоб вона заходила на сайти знайомств, шукала йому дівчат для роботи і якщо вона йому їх знаходитиме, він їй буде платити гроші. Я вважаю, що це більш схоже на якийсь кримінал і дуже не хочу щоб моя сестра там була замішана. Але вона мене не слухає.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!