Всі скаргиТовари та послугиЧоловік отримав неробочу лампу з інтернет-магазину

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач, котрий переконує, що отримав неякісний товар, який не мав змоги перевірити при отриманні. За його словами, продавець запропонував перевірити лампу при оплаті покупцем пересилки, але ніяких гарантій не дав.

Ось його лист:

Контакти для журналістів: 

“Заказал аккумуляторную лампу – http://bailong.kr.ua общался с Дилай Александром попросил зарядить её для проверки при получении на почте. В результате лампа оказалась не заряженной и проверить не было возможности при получении. Рискнул, забрал. Лампа оказалась рабочей, но пульт без признаков жизни. Проверил батарейки и диодную лампу – работают, проблема с микросхемой. При общении с продавцом был “приятно” удивлен, при том что звонил на следующий день после получения заказа, меня пытались сплавить в их гарантийный отдел.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Алергіки страждають від курців у публічних місцях

Отправить за свой счет весь комплект для проверки и что дальше? Получается плюс оплата туда и возврата, нет гарантии что вернут исправный комплект, дистанционно можно обвинить покупателя в порче (в данном случае) пульта. Цена комплекта возрастет почти в два раза. Решил не рисковать, остался при своих интересах, но без пульта.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК