Всі скаргиДержавні органиТовари та послугиЧоловік купив авто, яке було оголошено у розшук

До “Електронної книги скарг України” написав читач Геннадій, який стверджує, що його надурили, продавши автомобіль, котрий на той час перебував у розшуку. Користуватись автомобілем чоловік не може, а суд виносить рішення не на його користь

Ось його лист:

Контакти для журналістів: 

“Звертаюся до вас із проханням допомогти мені у вирішенні питання щодо встановлення справедливості, розкритті шахрайської схеми та викритті нарешті злочинців, які дурять нас та  наживаються на простих справедливих людях. Маючи добрі зв’язки з правоохоронними органами влади та суддями шахраї легко ухиляються від відповідальності, при цьому позбавляючи простий народ усих законних прав та інтересів.
На жаль, мої неодноразові звернення до правоохоронних органів та юридичних служб суті справи до цього часу не вирішили. Коротко про передісторію виникнення проблеми.

26.10.2013 року мною придбано автомобіль HONDA CR-V, д.н.з. ВІ6052ВХ, 2008 року випуску, номер кузову JHLRE48378C045495, що підтверджується довідкою-рахунком серії ВІА № 082098 від 26.10.2013 року.
Належність мені транспортного засобу також підтверджується свідоцтвом про реєстрацію транспортного засобу серії САТ від 29.10.2013 року.

Також моє право власності на вказаний автомобіль підтверджується рішенням Машівського районного суду Полтавської області від 21.05.2015 року, згідно якого автомобіль HONDA CR-V, д.н.з. ВІ6052ВХ, 2008 року випуску, номер кузову JHLRE48378C045495 визнано об’єктом права спільної сумісної власності подружжя-Сизоненко Ліни Олександрівни та Сизоненко Геннадія Вікторовича.

При зверненні до ВРЕР ДАІ мені стало відомо, що на сбогодні кузов мого автомобіля оголошено в розшук, що порушує мої конституційні права як власника автомобіля, так як у зв’язку з розшуком я не можу використовувати вказаний автомобіль ,реєструвати його та знімати з реєстрації. На сьогодні автомобіль перебуває у нашій з дружиною власності та зберігається за місцем мого проживання, таким чином підстави для розшуку вказаного автомобіля відсутні і вважаю розшук належного мені автомобіля неправомірним.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Людей труять димом від згорання сміття

Розслідуючи обставини, було ‘ясовано, що слідчим Деснянського РВ ГУ МВС в місті Києві Заїка Л. проводиться досудове розслідування по кримінальному провадженню за заявою Кварацхелія (Зінченко) Анастасії Віталіївни про незаконне заволодіння належним їй автомобілем HONDA CR-V, д.н.з. АА0898ІХ, 2008 року випуску, номер кузову JHLRE48378C045495. Вказаний автомобіль зі вказаним державним номерним знаком слідчим було оголошено в розшук 03.02.2014 року! В подальшому арешт на вказаний автомобіль не накладався.

Крім того, згідно облікової картки № 28076645 від 11.10.2013 року Кварацхелія (Зінченко) А.В. зняла належний мені автомобіль з обліку в підрозділі ДАІ для реєстрації та їй був виданий знак для разових поїздок 11ЕХ2625 дійсний 60 діб, що свідчить про те,що остання подала до правоохоронних органів завідомо неправдиву заяву про вчинення кримінального правопорушення і слідчим помилково було оголошено мій автомобіль в розшук.
Укладаючи договір купівлі-продажу вищевказаного автомобіля, який підтверджується довідкою-рахунком № ВІА 082098 від 26,10,2013 року мною, Сизоненком Г.В., було дотримано усіх ознак дійсності правочину та здійснено перевірку наявності обтяжень.

Таким чином я є добросовісним набувачем автомобіля, усі наявні обтяження щодо автомобіля накладені всупереч моїм правам власника за сфальсифікованими даними про автомобіль Кварацхелія (Зінченко) А.В., вже після його реєстрації мною, Сизоненком Г.В.
Працівники ДАІ мені повідомили, що зняти автомобіль з розшуку може тільки особа, яка оголошувала розшук, а в розшук належного мені автомобіля оголошено на підставі постанови слідчого Заїка Л. В подальшому на належний мені автомобіль арешт накладено не було, що підтверджує на даний час незаконність розшуку вищевказаного автомобіля.

Хочу також повідомити, що мої звернення щодо роз’яснення даного питання до слідчого Деснянського РВ ГУ МВС в м. Києві Заїка Л. від 18.06.2015 року, а також до прокурора Деснянської прокуратури м. Києва Антипова К.Є. від 18.06.2015р. були проігноровані- відповіді до цього часу так і не надійшли.
Також повідомляю Вас про те, що на початку жовтня 2015 року до мене надійшов лист з Деснянського районного суду м. Києва. по цивільній справі № 754/10166/15-ц, номер провадження 2/754/4400/15 за позовною заявою Зінченко Анастасії Віталіївни до Сидорова Артема Валентиновича, Сизоненка Геннадія Вікторовича про витребування майна та відшкодування шкоди.

Зі змісту позовної заяви та доданих до неї документів стало відомо, що Представник позивача- Зінченко Анастасії Віталіївни адвокат Рабомізо Денис Вячеславович звернувся до Деснянського районного суду міста Києва з позовною заявою до Сидорова Артема Валентиновича, до мене- Сизоненка Геннадія Вікторовича про витребування майна та відшкодування шкоди, в якій просить окрім звільнення Позивачки від сплати судового збору стягнути на її користь солідарно з Сидорова Артема Валентиновича та з мене- Сизоненка Геннадія Вікторовича завдану їй моральну (немайнову) шкоду, вчиненням незаконного відчуження автомобіля у розмірі 20000,00 грн.; зобов»язати Сидорова Артема Валентиновича та мене- Сизоненка Геннадія Вікторовича повернути їй автомобіль HONDA CR-V, 2008 р.в., номер кузову JHLRE48378C045495.
Враховуючи, що автомобіль, що є предметом спору, має статус спільного майна подружжя та належить нам з дружиною на праві спільної власності, випливає,що заявленими вимогами порушуються наші з дружиною законні права та інтереси.

Приїхавши на судове засідання до Деснянського суду м. Києва 5 листопада 2015 року з усима належними клопотаннями, доказами та документами, що підтверджують право власності на належний нам з дружиною автомобіль, було виявлено факт дружніх та близьких стосунків Позивачки- Зінченко Анастасії Віталіївни з працівниками Деснянського районноро суду. Цим самим, з посмішкою на обличчі та явними дружніми жестами до її знайомої судді , засідання було перенесено на 8 грудня 2015року. Суддя обґрунтувала таке рішення тим, що Позивачка з’явилася на засідання без адвоката. Також Зінченко А.В. заявила, що достовірно знає про те, що Сидоров А.В. не буде з»являтися до суду взагалі. Це свідчить про те, що Позивачка підтримує зв»язок з Сидоровим А. В. та підтверджує спільність їхніх дій.

Проте, 8.11.2015року суддя Деснянського суду Петріщева І.В. так і не розпочала слухання справи по суті. Знову було оголошено переву до 11 лютого 2016 року. Це знущання чи навмисне затягування справи?!
Повідомляю Вас також про те, що 13.11.2015 року о 7:00 ранку до мене додому за адресою Полтавська обл., смт. Машівка, вул.. Остапа Вишні, 32. прибули працівники поліції. А саме: старший слідчий СВ відділення поліції в Київському районі м. Полтава Головного управління Національної поліції в Полтавській області старший лейтенант поліції Сипко Роман Олексійович, оперуповноважений СКР Київського РВ ПМУ лейтенант міліції Іванов Ростислав Олегович та оперуповноважений СКР Київського РВ ПМУ старший лейтенант міліції Ходіос Олексій Михайлович.

Працівниками поліції було пред’явлено Ухвалу Київського районного суду м. Полтава № 552/6446/15-к про проведення обшуку за місцем проживання та належного мені автомобіля марки HONDA CR-V, д.н.з. ВІ 6052 ВХ з метою відшукання та подальшого вилучення вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин. Як вказано в ухвалі, суд встановив, що 10.08.2015 року та 18.09.2015 року, нібито я, Сизоненко Геннадій Вікторович, перебуваючи на автомобілі Хонда CR-V, по вул. М. Бірюзова, 66 в м. Полтава, а саме на ринку «Браїлки» збував бойові припаси та вогнепальну зброю, які переховую в автомобілі та зберігаю за місцем проживання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Інтернет-магазин одягу неякісно обслуговує

Перешкод для обшуку не створювалося. При обшуку будинку та гаражних приміщень нічого забороненого не виявили. Зброї, боєприпасів, вибухівки не виявлено. Автомобіль також був відсутній. Слідчими було складено протокол обшуку. Відповідально заявляю, що жодного відношення до незаконного поводження із зброєю, вибухівкою чи боєприпасами я взагалі не маю. Крім того, 10.08.2015 року та 18.09.2015 року я знаходився на робочому місці в смт Козельщина, Козельщинського району Полтавської області, де мене бачило щонайменше 3 особи.

Відповідно до ч. 5 ст 234 Кримінально процесуального кодексу України слідчий суддя відмовляє у задоволенні клопотання про обшук, якщо прокурор, слідчий не доведе наявність достатніх підстав вважати, що:
1) було вчинено кримінальне правопорушення;
2) відшукувані речі і документи мають значення для досудового розслідування;
3) відомості, які містяться у відшукуваних речах і документах, можуть бути доказами під час судового розгляду;
4) відшукувані речі, документи або особи знаходяться у зазначеному в клопотанні житлі чи іншому володінні особи.
Отже, виходячи із цього суд зробив висновок про достатність підстав для проведення обшуку. Але це неможливо та суперечить істині. Також вбачаю в останніх подіях прямий зв’язок з намаганням шахраїв вилучити у мене належний мені автомобіль .
Вищеописані події дуже стривожили та привели у шоковий стан мою дружину- Сизоненко Ліну Олександрівну та маленьку доньку- Сизоненко Марію Геннадіївну. Адже, ні мені особисто, ні моїй родині незрозумілі причини та підстави для підозр,а тим більше для обвинувачень щодо моєї особи.

У зв’язку з викладеним, прошу вас, шановні журналісти, кореспонденти, допомогти встановити справедливість та посприяти у вирішенні питання зняття з мене обвинувачень та підозр у вищевказаних спавах. Прошу також допомогти у розслідуванні справ щодо порушення моїх законних прав та інтересів, а також зняття з розшуку придбаного мною на законних підставах автомобіля. Цим самим Ви б допомогли викрити шахраїв, що так безжально ошукують громадян, прикриваючись зв’язками з правоохоронними органами влади та корумпованими суддями.
Усі належні документи, копії та докази маю і готовий надати для журналістського розслідування.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК