Всі скаргиДержавні органиЧлену антикорупційної комісії не допомогли поліціянти з Чернівецької області

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач з міста Вижниці, який переконує, що його за професійну діяльність намагалися кудись відвезти, поруч стояв поліцейський, якого він просив допомогти – але той навіть бровою не повів.

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Я Томнюк Олександр Іванович член антикорупційної комісії Чернівецької області, 17.03 .2016. Знаходився на пості ДПС міста Вижниці Чернівецької області виконуючи свою громадську діяльність по бородбі з корупцією до поста ДПС під’їхав автомобіль BMW чорного кольору з державним номером СВ9574, з якого вийшли два чоловіки і вказуєчи на мій автомобіль запитали: «Чий автомобіль?»

Я стояв на вулиці з інспектором ВБДР Баланюком Іваном, я відповів, що мій – тоді вони з агресією сказали, щоб я сідав у їхній автомобіль. Від такої пропозиції я відмовився, тоді вони підійшли і почали мене тягнути силою у свій автомобіль. Я почав пручатися та просити допомоги у інспектора ВБДР Баланюка Івана – та він не робив ніяких дій щоб мені допомогти, а, навпаки, було таке враження, що він знав, що так буде та хотів їм ще й допомогти.

Подібна сутичка тривала десь 20 хвилин побачивши, що вони не можуть мене затягнути у свій автомобіль, вони почали мені погрожувати, щоб мене більше не бачили на пості ДПС інакше мене вб’ють і ніхто мені не допоможе.

За цим інцидентом спостерігав інспектор ВБДР Баланюк Іван та не робив ніяких дій, після чого я звернувся у відділок поліції міста Вижниця із заявою про вчинене правопорушення і з заявою на Баланюка Івана, який мені не допоміг, а також звернувся у прокуратуру міста Вижниця із заявою на Баланюка Івана працівника ВБДР у Чернівецкій області, у якого я просив допомоги, а він мені не допоміг.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “ГАРЯЧИЙ САМБІР. ЯК ПОЛІСМЕНИ ПОЗНУЩАЛИСЯ ІЗ МІСЦЕВИХ ЖИТЕЛІВ

Здавалося б, після заяв – інцидент мав набути юридичного характеру, однак, мені прийшла відповідь з прокуратури, що за словами працівника ВБДР – я не звертався до нього за допомогою і працівники прокуратури повірили йому… та не допомогли мені.

Ось така прокуратура для поліції, а не для громадян.”

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!