Всі скаргиДержавні органиЧлена антикорупційної комісії Чернівецької області хочуть усунути через неправдиві свідчення, щоб не заважав

До «Електронної книги скарг України» написав Олександр, який переконує, що в місті люди, що живуть не за Законом намагаються його усунути від справ, щоб їм не заважав.

«Доброго дня я писав скаргу як мені не допомогли працівники поліції з Чернівецької області.

Тепер хочу попросити допомоги, так як мені погрожують. І адвокат людей, які мене тягнули в свій автомобіль, так і вони самі та їхні знайомі – ці люди, наскільки мені відомо, раніше судимі.

Мене тиском змусили написати заяву, в якій я ніби не маю до них притензій і хочу щоб їх не притягували до відповідальності. Я думав, що на цьому все закінчиться, але після написання заяви про відмову – адвокат осіб, які вчиняли до мене протиправні дії, заявив мені, що може знайти людей та свідків, які писатимуть на мене неправдиві свідчення і заяви, через що я можу мати дуже великі проблеми. А особи, які мене тягли у свій автомобіль і погрожували, що вб’ють, також це підтвердили та ще й на ділі.

Мені позвонив їхній знайомий і сказав, що вони вже знайшли людей і свідків, які будуть писати неправдиві заяви і свідчення проти мене, на що я йому відповів, що я нічого противозаконого не роблю і писати нема що.

Але співрозмовник переконував, що за цим стоять працівники поліції, яким я набрит виконуючи свою громадську діяльність у боротьбі з корупцією і вони посприяють в тому, щоб у мене були великі проблеми.

Я хотів би попросити допомоги в журналістів допомогти мені, адже я просто хочу, щоб було менше корупції та нечесних працівників поліції, прокуратури та СБУ і вони виконували свою роботу чесно.» – написав Олекснадр.

Посвідчення, що доводить причастність Олександра до Антикорупційної Комісії:

unnamed-posvidchennya

Контакт для жруналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!