ІншеВсі скаргиЧетверту хвилю досі не демобілізують

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Леся, котра скаржиться на невиконані обіцянки президента щодо демобілізації учасників бойових дій. 

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“Мене цікавить зараз одне з головних питань це – демобілізація четвертої хвилі мобілізації. Хлопці вже більше року на передовій, особливо я маю на увазі 14 бригаду. Вони виснажені фізично та психологічно, перебуваючи весь-час під обстрілами. Їм до цього часу не дали посвідчень учасників бойових дій. Живуть у поганих умовах. Скажіть, як можна вже це все витримати? Якщо пан президент обіцяв після року відпускати додому, чому він цього не робить? Ми вимагаємо від нашої влади негайної демобілізації 14 бригади,видати їм посвідчення учасників бойових дій, інакше усі матері, сестри, родичі та друзі будуть в Києві страйкувати і так просто ми звідти не підемо.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!