Всі скаргиДержавні органиЧернівецька міліція покриває кривдника

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Маргарита, вона переконує, що її чоловіка побив хуліган, а міліція відмовлялася приймати її заяву.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Добрий день! Буду писати все по порядку, як було. Вчора було свято, день Садгори (проживаю в Чернівцях), сиділи ми з чоловіком і трьома маленькими дітьми на літному майданчику за столиком, через один столик сиділа компанія, в якій був один чоловік (знайомий, який приходить до нашої сусідки).

Почав він провокувати мого чоловіка, погрожуючи три рази йому запальничкою, а на третій раз, жбурнувши запальничку дитині прямо в сік, почав агресивно кричати. Потім, підійшовши ззаду, напав на чоловіка і наніс йому тілесні ушкодження на обличчі (відзначу, що чоловік не реагував на провокацію, не сказав ані слова).

Викликали ми міліцію (я боялась також за безпеку своїх дітей, тому що від цього п’яного чоловіка були погрози). Приїхала, значить, міліція… І тут. Спершу вони сказали: «А ви знаєте, що якщо ви напишете заяву, то вам прийдеться довго проходити писанину, їхати туди-сюди» (був відвертий натяк, що не треба писати заяву). Я почала говорити, що це може закінчитися бідою, і хто тоді буде відповідати? Він (хуліган, який напав) грозився прийти до нас; ще були такі слова матом, що я не можу таке писати… Я кажу: «Ви хоча б підійдіть до нього, зробіть попередження». На що міліціонер мені каже: «Я чого буду підходити, я також його боюсь». Це шок! Я кажу: «А куди мені дзвонити, дайте мені номер того, хто не боїться, має ж бути якийсь захист, є ж закон щодо захисту громадян, якщо ви, міліція, не можете!»

На літньому майданчику є відеокамера, міліціонер навіть не хотів чути про неї, сказав, що це взагалі не доказ. Добре, забрали того хулігана, повезли і сказали нам також приїхати до відділення міліції. Брали з мене пояснення, дивлячись телевізор у відділку (тобто сиджу я, а слідчий дивиться в телевізор і помалу щось пише, ставлячи мені питання).

Я хотіла розказати і про погрози. Слідчий сказав: «Це взагалі мене не цікавить і не стосується справи». Невже нема закону?! Невже можна погрожувати будь-якій людині, дітям? Далі сказали мені: «Все, ідіть до свого чоловіка (звати Михайло), він розмовляв з іншим слідчим».

Я запиталася, а чи можна мені приїхати і дізнаватися, як проходить слідство, на що мені сказав слідчий: «Ні, ви такого права не маєте». Тобто, може, взагалі закриють справу, а я не маю право запитати, наприклад, через 2 дні, що з моєю заявою.

Хуліган постукав у кабінет, слідчий до нього вийшов, вони пошепки поговорили, потім кривдник пішов десь у магазин і вернувся.

Потім я кажу: «Можна дещо запитати?». А мені каже він: «Ні, бо ви час лиш забираєте». І вигнав мене з кабінету, сказавши: «Вийдіть, ідіть додому, або насильно вас виведем». Я попросила хоча б почекати свого чоловіка.

Я буду ще їздити до начальника, запитаюсь, невже це так мають працювати органи, які повинні захищати людей, запобігати криміналу?! І обовязково запишу все на відео”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!