Всі скаргиДержавні органиЖКГ«Чернігівгаз» підробляє судові документи

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Сергій, він переконує, що ПАТ «Чернігівгаз» надає підроблені документи в суді.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“ПАТ «Чернігівгаз» нарахував мені борг за спожитий газ у 2014 році по ціні 7,18 грн за 3442 м куб. на суму 25400 грн. Я сплатив за газ по ціні, яка діяла на той час, – 1,78 грн. Але ж їх це не задовольнило. І вони надіслали повідомлення про відключення газопостачання.

Я їм сказав, що це суперечка щодо тарифів, а не щодо боргу. Давайте вирішувати в суді. Тоді вони приїхали до мене додому і відрізали мене від газопостачання. При цьому порушуючи закон. Крім цього, вони опублікували ганебну статтю про мене в ЗМІ. Крім того, вони намагалися розірвати зі мною договір про газопостачання тому, що я в селі зі своєю сім’єю займаюсь сільським зеленим туризмом. Коли це не вийшло, вони подали на мене в суд про розірвання договору з тієї причини, що не можуть продавати мені газ.

Я направив в ПАТ «Чернігівгаз» і «Чернігівгаз збут» заповнений договір на газопостачання. Вони мені відмовили, хоча по закону не мають право цьго робити. Незаконне відключення мене від газопостачання я оскаржив в суді. В суді з’ясувалося, щоб запобігти відповідальності, посадові особи ПАТ «Чернігівгазу» підробили службові документи, які надали суду в якості доказів. Суди тривають. Але ж це жахлива історія, в яке чудовисько перетворився монополіст «Чернігівгаз», яка впевненість в безкарності, яка безпардонність у спілкуванні зі споживачами. А ми ж по закону рівні партнери!!!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!