ІншеВсі скаргиЖКГЧеркаський університет відключив у гуртожитку водо- та електропостачання

До “Електронної книги скарг України” написала Людмила. Жінка переконує, що через борг її колишнього чоловіка їй із сином відключили водо- та електропостачання. За словами жінки, відключення відбулось без попередження та будь-яких юридичних на те підстав.

Ось її лист:

Контакти для журналістів:

“16-17 лютого 2016 р. житло (це студентський гуртожиток, який належить Черкаському національному університету імені Богдана Хмельницького, м. Черкаси, вул. Хрещатик, 53, кв.702 – далі – ЧНУ), в якому ми прописані та проживаємо, без будь-яких попереджень було відрізане від електро- та водопостачання: працівники ЧНУ з погрозами увірвалися до квартири і повідрізали труби, а в коридорі зламали лічильник світла. Приготувати їжу стало неможливо, оскільки житло обладнане електроплитою. Набрати води в студентській душовій кімнаті на першому поверсі чи сходити до вбиральні не пускають чергові за вказівкою ректора ЧНУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Забудовник дурить вкладників

На вулиці ніде поблизу ні колонки, ні вбиральні немає. Нас намагаються просто вижити будь-якими способами, ігноруючи елементарні людські права. Причина – борг за оплату за минулий рік, який зробив мій колишній чоловік, посіпака злочинного режиму Януковича, заступник одіозного Черкаського екс-губернатора Тулуба – Юрій Тимошенко, який наразі працює викладачем (!) ЧНУ, знайшовши там після втечі своїх ідеологічних керманичів надійний притулок, до того ж він прописаний в квартирі, але цілий рік не платить за житло, хоча зобов’язався це робити, поставивши свій підпис під договором найму, а ЧНУ ніби навмисне цілий рік збільшував цю заборгованість, оскільки квартплату із його заробітної плати не утримував, як це робить стосовно інших викладачів, які там працюють та проживають у гуртожитках.

Таким чином, житло, яке ми з колишнім чоловіком винаймали для проживання ще студентами, і в якому ми з сином фактично проживаємо майже 20 років, до того ж всі ці роки, крім останнього, вчасно сплачували за житло відключили від комунікацій без попередження, серед зими (!), та ще й прямо напередодні другої річниці розстрілів Небесної Сотні. Іншого житла ми не маємо, про борги по оплаті за житло Ю. Тимошенка повідомлені адміністрацією ЧНУ не були, жодних платіжних квитанцій чи попереджень не отримували. Ми просимо в ЧНУ: якщо на їхню думку ми не повинні жити в їхньому гуртожитку, то подайте на нас до суду на примусове виселення, але до того включіть нам світло та воду, бо ми люди і у нас є елементарні життєві потреби та укладіть з нами договір найму, за яким ми вчасно сплачуватимемо квартплату, про що 24.02.2016 надіслали до ЧНУ відповідний лист (копію додаємо), відповідь на який досі не отримали.

Звертатися до суду коштів не маємо. Жити стало неможливо, щоб приготувати їжу розпалюємо багаття на балконі, помитися проблема. Просимо втрутитися в ситуацію, що склалася, провести журналістське розслідування та допомогти нам відновити справедливість.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!