Всі скаргиОсвітаЧеркаські студенти можуть залишитись без дипломів

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Наталія, котра звертається від імені студентів одного із черкаських інститутів. За словами дівчини, інститут вирішили від’єднати від університету без проведення відповідних процедур та правомірного голосування студентів та викладачів.

ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“Ми, студенти Черкаського навчально-наукового інституту ДВНЗ “Університет банківської справи”, просимо Вас ВРЯТУВАТИ НАШ ІНСТИТУТ і провести об’єктивне незалежне журналістське розслідування у зв’язку із проблемою, яка в нас виникла. Справа в тому, що наш ВНЗ входить в систему Університету банківської справи. 16 лютого 2016 року о 16.00 годині в приміщені інституту відбулися засідання трудового колективу, на порядок денний якого було винесене питання про переведення Черкаського навчально-наукового інституту державної власності до спільної власності територіальних громад Черкаської області з віднесенням його до сфери управління Черкаської обласної ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бійцю АТО не дають обіцяну відпустку

Під час проведення голосування відбулися серйозні порушення і підтасування голосів. Протокол засідання було відразу передано до Черкаської обласної ради на голосування. 18 лютого 2016 року о 13 год 30 хв в актовому залі відбулася зустріч студентів із представниками Університету банківської справи. Лише тоді нам повідомили про ситуацію, яка склалася , а саме – від’єднання інституту від університету. 19 лютого 2016 року у Черкаській обласній раді відбулося голосування і передача документів на розгляд до Міністерства освіти і науки. При цьому, врахування думки студентів не було взагалі! Два дні- з 16 по 18 лютого ми нічого навіть не підозрювали про від’єднання інституту. Ні під час голосування 16 лютого в приміщенні інституту, ні під час голосування в Черкаській обласній раді. В обласні раді взагалі не вислуховували ні викладачів, ні студентів.

Завдяки корупційним схемам і впливовим зв’язкам нашого директора, весь цей процес проходить дуже швидко без підтримки більшості студентів і викладачів інституту. Якщо ми будемо сидіти склавши руки, то в нашого інституту заберуть ліцензію, а також бюджетні місця. Студенти залишаться без дипломів, а Черкаси – без одного з провідних вузів міста. Просимо Вас розібратися у цій ситуації і не залишати нас безсилими, адже справедливість має перемогти!!!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!