Всі скаргиДержавні органиЧеркаські міліціонери встановили винних, а карати їх не збираються

На “Електронну книгу скарг України” написала наша читачка, для журналістів є контакт.Інна переконує, що її чоловіка побила банда десь півроку тому, але досі Черкаська міліція навіть не поворухнулася. Як переконує наша читачка, міліція навіть встановила підозрюваних, але все одно не діє.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

“Доброго вечора! Втомившись від брехні і зневажливого ставлення органів міліції Черкаської області в місті Монастирище, звертаюсь до Вас шановна редакціє про допомогу.26 січня 2014 року жорстоко ,групою осіб був побитий та залишений на морозі 33-річний житель міста Монастирище Чекман Іван Петрович, мій чоловік.Звісно ця група осіб була встановлена.Але як зазвичай, вже пройшло 5 місяців а покарання немає ні для кого.Дуже прикро ,що наш слідчий, Салій Артур Володимирович, не сприяє належному розслідуванню.В грубій формі спілкується зі мною ,батьками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “5 важливих правил вибору якісного взуття

Не пояснює які слідчі дії він проводить, бо це як він каже таємниця слідства ,яка я так думаю скоро покриється темрявою..Ми звертались до прокурора Павленка Романа Володимировича, він запевнив ,що скоро все роз’яснеться.Але покарати можливо лише одного ,бо за законом дуже важко розчленувати хто які дії заподіяв потерпілому.Чи насправді все так важко? На даний час мій чоловік знаходиться в Києві в лікарні №12 (після другої важкої операції обличчя -3 пластини+ринопластика носа).Дуже складно самій годувати сім’ю (2 дітей та хворий чоловік). Низький уклін та велика вдячність людям які підтримали нашу сім’ю матеріально та морально ,таким чином ми змогли зробити 1 операцію. Особливу вдячність хочу висловити Копчаку Андрію Володимировичу та працівникам відділення щелепно-лицевої хірургії лікарні №12 м.Києва,які по частинах складали обличчя.Будь-ласка підкажіть, що можливо зробити в даній ситуації”. З повагою Інна Чекман. Журналістам можна писати безпосередньо Інні в Фейсбук.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!