Всі скаргиЖКГЧерез загублені документи споживачу вимикають газ

Найпопулярніші записи

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач, він переконує, що в нього вимагають гроші за буцімто самовідльне підключення газу.

 

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Я проживаю в с. Вищетарасівка Томаківського району Дніпропетровської області. 2008 року за допомогою слюсарів газового господарства замінив опалювальний газовий котел КС на АКГВ, про що в абонентській книзі зроблений відповідний запис.

Попередньо мною були оплачені пусково-налагоджувальні роботи, а також зміни в проекті особисто інженеру газової служби. В плані газифікації будинку зроблено відповідний запис, що установка АКГВ узгоджено з УЕГГ. Слюсарями газового господарства систематично проводився огляд газового обладнання в моєму помешканні. Порушень і зауважень виявлено не було, про що систематично робилися записи в абонентській книжці.

У серпні 2015 року в зв’язку з зміною власника було проведено інвентаризацію газового господарства. Під час перевірки виявилося, що в архіві Марганецької дільниці Нікопольського УЕГГ документи на підтвердження того, що я оформив заміну опалювального приладу, відсутні. В результаті опалювальний прилад був опломбований. Працівники газової служби аргументують відключення газового обладнання як самовільне підключення газового приладу. Для зняття пломби з мене вимагають сплатити різні суми. Причому з кожним приходом ці суми змінюються непередбачувано.

Я звертався зі скаргою до контакт-центру «Гаряча лінія голови Дніпропетровської облдержадміністрації», отримав відповіді від голови районної державної адміністрації В.В. Пшеничного та начальника Марганецької дільниці Нікопольського УЕГГ О.В. Степанова, в яких зазначається, що я самовільно підключив газовий прилад до системи газопостачання. Також у відповіді О.В. Степанова зазначено, що заміна обладнання оформлюється ескізом у разі заміни газового обладнання без зміни функціонального призначення, потужності та системи димовідведення.

Після цього я звертався зі скаргою в районну прокуратуру, в якій ідеться про те, що прокуратура не займається такими справами згідно чинного законодавства. Згідно з Законом України «Про захист прав споживачів»:

Стаття 4. Права та обов’язки споживачів

1. Споживачі під час придбання, замовлення або використання продукції, яка реалізується на території України, для задоволення своїх особистих потреб мають право на:

1) захист своїх прав державою;

2) належну якість продукції та обслуговування;

3) безпеку продукції;

4) необхідну, доступну, достовірну та своєчасну інформацію про продукцію, її кількість, якість, асортимент, а також про її виробника (виконавця, продавця);

5) відшкодування майнової та моральної шкоди, завданої внаслідок недоліків продукції (дефекту в продукції), відповідно до закону (Пункт 5 частини першої статті 4 в редакції Закону № 3390-VI від 19.05.2011)

6) звернення до суду та інших уповноважених державних органів за захистом порушених прав (Пункт 6 частини першої статті 4 із змінами, внесеними згідно! із Законом № 5463-VI від 16.10.2012)

Стаття 10. Права споживача у разі порушення умов договору про виконання робіт (надання послуг)

3. У разі виявлення недоліків у виконаній роботі (наданій послузі) споживач має право на свій вибір вимагати:

1) безоплатного усунення недоліків у виконаній роботі (наданій послузі) у розумний строк;

2) відповідного зменшення ціни виконаної роботи (наданої послуги)”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК