Всі скаргиДержавні органиЧерез хабарництва суддів чоловік взявся за зброю

Наш читач, запевняє, вирішив взятися за зброю, щоб так зламати систему. Хто зайде до його хати – може лишитися життя

До “Електронної книги скарг України” написав відчайдушний читатель. Щоб привернути увагу до своєї проблеми він ладний братися за зброю. Ми, жодним чином, не закликаємо такими методами боротися з системою і сподіваємося, що читач не ступить на такий кардинальний крок. Він хоче спілкуватися з журналістами і навіть залишив свій контактний номер. Після його листа, представники ЗМІ можуть знайти контакт і висвітлити його проблему.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Встаньте, суд іде! Курйозно-безглузді судові справи України

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Якщо журналістів зацікавила тема, читач залишив ось  контактний номер телефону

“Я звертаюся до Вас по допомогу і сподіваюся на неї, тому що бачу кругом брехню, хабарі і хабарників. Я змолоду і до останнього дня каторжно працював, починаючи з Приморського краю.

Після приїзду в Україну я всі зароблені гроші вклав у фірму, у м. Тульчині, почав будівництво свого будинку, взяв до себе свого брата Михайла. Через кілька років він захворів і помер. Його дружина після смерті чоловіка пішла у зговор з державним реєстратором і підробила всі установчі документи. Себе оголосила засновником, підробила протокол зборів, використовує неіснуючу печатку фірми, звертається в усі судові інстанції, як засновник фірми.

Я побудував будинок, у мене на руках є дві експертизи, які підтверджують мої слова. На руках у мене є рішення суду про те, що вона не має ніякого відношення до даного будинку. Але кожного разу вона змінює по різному позови і все починається спочатку.

А тепер вона пішла у злочинний зговор із суддею Береговим, який і мені говорив про дачу хабаря, вимагаючи з мене десять тисяч гривень за винесення рішення Тульчинського суду на мою користь. Я відмовився дати гроші, а вона заплатила – і суд виніс рішення на її користь.

У Вінниці я подав на апеляцію, а мені сказали, що треба заплатити п’ятнадцять тисяч доларів. Я заплатив аванс у розмірі три тисячі доларів, а вона заплатила всю вказану суму, і суд виніс рішення на її користь.

Я звертався про факт хабарництва в 6-ий відділ до Козоріз В. В.. Тепер я звернувся в касаційний суд м. Києва. Там сказали, що треба заплатити 65 тисяч доларів. На даний час мене виселяють з мого будинку по рішенню суду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Скільки коштує їжа в їдальнях прокуратури і Верховної ради?

І я прийняв рішення: якщо прийдуть судовиконавці, я буду стріляти, завалю всіх, хто ступить ногою на моя власність, тих, хто нас постійно терзають. А в кінці пущу кулю сібо в голову, після цього всього ви вже самі розбирайтеся, чому я так зробив. Якщо буде потрібно, усі докази я Вам предоставлю або моя родина”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!