Всі скаргиДержавні органиЧерез недбалість сільського голови під Івано-Франківськом вивозять тонни піску

До «Електронної книги скарг України» написали жителі смт. Заболотова Івано-Франківської області, які стверджують, що від їхньої села вже нічого не залишилося, сільський голова дає можливість шахраям вивозити пісок тоннами.

ОСЬ ЇХНІЙ ЛИСТ:

“Так як на нашому рівні (районному) це не вирішується, все куплено та поділено – тому, просимо Вас. Добрі люди, зверніть увагу на жителів смт.Заболотова, нас не чують!

З нас сміється сам голова, говорячи, що він на всіх счеє, тобто (мочиться). Він навіть не приходить на будь-які збори, мітинги, коли люди хочуть достукатись, поскаржитись на щось.

Це просто зводить зрозуму! Хочеться КРИЧАТИ! Все робиться в білий день, вивозять камазами гравій та пісок у таких кількостях, що залишились одні кар’єри, немає вже де купатись, валиться міст. Це все грозить великим потопом для оточуючих жителів.”

Контакт для журналістів

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!