Всі скаргиТовари та послугиЧерез дамську сумочку не пускають до магазину

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Володимир, він переконує, що його не пустили до взуттєвого магазину через маленьку дамську сумочку.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів: [sociallocker id=”10854″]kiblik1987@mail.ru[/sociallocker]

“Добрий день! Під час відвідування взуттєвого магазину ми з дружиною та донькою залишились без покупок, з негавними враженнями та поганим настроєм.

Прийшли до магазину “Склад взуття”, який розташований на перехресті вулиць Смілянська та Благовісна м. Черкаси (біля Центрального ринку), нас не пустив до торгового залу охоронець, мотивуючи це тим, що “вхід до торгового залу з сумками і пакетами заборонено адміністрацією магазину”. У нас була в руках тільки дамська сумочка з грошима та документами. “Адміністрація магазину відповідальності не несе за зниклі речі в камерах схову” – слова охоронця.

Після 10-15 хвилин суперечок з охороною магазину, а потім і з “адміністратором”, як вона мені представилась, я запропонував показати сумочку на вході, а потім і на виході, але на мою пропозицію мені відповіли відмовою.

Взявши книгу скарг і пропозицій, щоб залишити свій відгук про дану ситуацію, я побачив, шо записів у ній дуже багато, але дирекція магазину ніяк на них не відреагувала. Майже всі записи в книзі були негавними. Залишив свій негативний відгук про цю ситуацію ще на початку вересня, зі мною ніхто не зв’язався, хоча я залишив і свій контактний номер телефону.

Я вважаю, що, не пустивши мене до магазину, керівництво порушило мої права та обмежило вільний доступ до товарів магазину, цим самим позбавивши себе багатьох покупців”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!