ГоловнеФінансиШвидкогроші тиснуть на людей, яких назвали поручителями

Компанія, яка дає швидкі кредити, так захопилася роздачею грошей, що навіть не перевіряє, хто виступає поручителем у позичальників. А потім, тримайтеся, щоб вас не знайшли їхні люди.

ОСЬ ЛИСТ:

“Компанія Швидкогроші. 24.09.19 приблизно о 17.55 до мене зателефонували з незнайомого номеру. Абонент представився представником юридичного відділу компанії Швидкогроші, Макоцька Марія Петрівна. Суть розмови: хтось взяв в кредит гроші, а я є поручителем.

По-перше, висловлювалась невиховано на ТЫ, по-друге, погрожувала мені та моїй родині, що я буду повертати їм якісь гроші (які я в них не брав) і найголовніше вона мала мої персональні дані, а саме ПІБ, №телефону та дату народження (щонайменше). Згоду на обробку своїх персональних даних я не давав.

З цією компанією ніколи! не мав ніяких зв*язків. Наскільки я зрозумів, її завданням було вивести мене з себе, щоб я вплинув в майбутньому на їхнього боржника, тому що постійно намагалася повторювати ПІБ боржника та суму боргу.

Найголовніше, яке право має ця компанія обробляти мої персональні дані без моєї згоди, призначати мене поручителем без моєї згоди і взагалі погрожувати мені”, – написав наш читач Олександр до “Електронної книги скарг України“.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!