Всі скаргиФінансиНові правила субсидії. Ніхто не може її отримати

ЕКСУ ЕКСУ4 місяці ago23481 min

“Надіюсь, справа зацікавить журналістів. Звернення до місцевих органів, до міністерства залишились без вирішення – кругова порука.

Хочу показати, як чиновники з Мінсоцполітики знущаються над малозабезпеченими. Йдеться про ВЕРИФІКАЦІЮ, яку ввели в 2018р. та як чиновники приховали цей закон та зміни в порядку отримання субсидії. В нас тільки в районі – Любарі відкрито 1800 справ по начебто приховуванні громадянами даних при заповненні декларацій для отримання субсидії. Тепер уявіть, скільки таких “шахраїв” по всій Україні !!!

Мій приклад. В 2018 р. я придбав мотоцикл. В грудні цього ж року написав заяву та заповнив декларацію на отримання субсидії. Я запитав спеціаліста, чи вносити в декларацію дані про покупку, на що вона відповіла, що не потрібно , так як вартість не перевищує 50 тис.грн. І ні слова про те, що я повинен був подати дані про покупку в місячний термін
А вже в 2020 р. Мені виставили рахунок на 5222гр.

Після моєї відмови платити добавили ще один рахунок – на 10534 гр. за неповідомлення в місячний термін після придбання ( не зважаючи на ціну і приховування самими чиновниками цих змін до закону). Я з іронією здивувався – почекали б ще кілька років – ото була б сума !!!

І одразу ж припинили видачу коштів. Звернення до Мінсоцполітики та адміністрації президента не принесло результатів (направили листа розібратися на місці. Отака правда життя – винесли вирок, як в 37му – без суду.
Є ще для Вас інформація . Про каналізацію, яка роками тече в річку, “питну воду”,яка насправді є технічною, про чиновників. які обдурюють учасників бойових дій та що буває з тими, хто хоче добитися справедливості”, – написав читач “Електронної книги скарг України” Сергій.

ЕКСУ

ЕКСУ

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!