Всі скаргиФінансиКомпанії з мікропозики знову заважають жити українцям. Вони звернулися до Президента

ЕКСУ ЕКСУ9 місяців ago6941 min

“Президенту України
Шановний Пане Президент, я Скерпан Валентина Миколаївна, звертаюся до Вас, як до Президента нашої держави з проханням про закриття МФО (мікрозаймів) України.

Я, мама яка перебуває в декретній відпустці, певний період свого життя через фінансові труднощі була вимушена звернутися за фінансовою допомогою до фінансових компаній, які надають мікропозики. Через величезні відсотки тіло кредиту несплачується, тобто незалежно яка сума мікрокредиту а відсоток більший в декілька раз і оплачується тільки він. Через деякий час сума яку нараховують фінансові компанії стає просто “непідйомною” для сім’ї з середнім рівнем доходу.

Тоді ж починається так звана війна між фінансовою компанією та простими людьми, а саме зі сторони фінансової компанії – погрози різного характеру всім членам сім’ї, приниження, зазіхання на здоров’я та гідність людини.
Якщо пошукати навкруги, то Ви побачите сотні тисяч людей, які постраждали від цих фінансових компаній та їх товаришів коллекторів.
Я, прошу Вас посприяти розгляду такого питяння як закриття МФО,тому що у їхній роботі вбачаються шахрайські дії щодо людей та їхніх персональних даних, заподіяння фізичної та моральної шкоди.
31.10.19р. Скерпан Валентина Миколаївна”, – написала до “Електронної книги скарг України“.

ЕКСУ

ЕКСУ

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!