Всі скаргиГоловнеФінансиКлієнт “Маестро Експерт” дійна корова для бізнесменів. Жодних кредитів у них

ЕКСУ ЕКСУ8 місяців ago14721 min

“Через необхідність коштів звернувся по допомогу до кредиторів. Дав заявку на оформлення кредиту в інтернеті. Серед ряду пропозицій зупинився на ТОВ “Маестро експерт” керівник Дорошенко М.М.. Записався на прийом та на наступний день зустрівся з менеджером.

Менеджер розповіла про всі переваги оформлення кредиту в їхній компанії. Для отримання коштів необхідно було підписати договір . Після підписання договору необхідно було сплатити 10% а саме 25 000грн.перший платіж. Я виконав усі умови та вже чекав коштиякі обіцяли перерахувати вже до кінця робочого дня. Але на протязі години мені зателефонували та повідомили, що мій договір зареєстровано передано в бугалтерію для виплати але для того, щоб виплатили в першу чергу необхідно сплатити ще 5000грн.

На наступний день я зателефонував щоб дізнатись чому я неотримав кошти на що мені повідомили що стався збій , а кошти я отримаю в п”ятницю так як виплати проводять щоп”ятниці.

Далі в п”ятницю мене повідомили про необхідність внести внесок після чого я отримаю кошти. так кошти я не отримав . Коли я звернувся в офіс де я заключав договір з проханням повернути мої кошти мені відмовили. Після чого я написав лист в головний офіс за Київською адресою але відповідь не отримав.
Потім я звернувся до суду. Суд задовільнив моє прохання, після чого я написав заяву до виконавчої служби про відкриття виконавчого впровадження. пройшов рік часу але боржник кошти не повертає. Виконавча служба нічим неможе допомогти. Копію рішення суду можу надати”, – написав до “Електронної книги скарг України” наш читач Павло.

ЕКСУ

ЕКСУ

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!