ІншеВсі скаргиХто допоможе пенсіонерці? Жінка розповіла про ситуацію з бабусею

Наша читачка хвилюється, що у її бабусі, яка живе в селі, немає людей, які допоможуть зібрати необхідні документи для субсидії. Та й куплених на отримані гроші дров на всю зиму не вистачить. Жінка просить поради.

ОСЬ ТЕКСТ:

«Здравствуйте!

У меня такой вопрос: моей бабушке 67 лет, у неё есть сын, дочь и внучка. Но в силу нашего сегодняшнего времени сын живёт со своей семьёй отдельно. Внучка тоже замужем, но помогать возможности нету.

С  ней осталась жить её дочь, которая не принимает участия никакого в оплате за свет или обогрев дома. То есть бабушка в 63 года должна собрать кучу бумажек и оббегать кучу учреждений, чтобы получить 3 тысячи субсидии, чтобы купить прицеп дров, которого хватит только на ползимы.

И это называется забота о гражданах? То есть, если родные и дети не в состоянии обеспечить бабушку, тогда надо в такие года оббегать половину города, если хватит сил и здоровья, или замерзнуть?” – написала Альона Тужикова до “Електронної книги скарг України”.

 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!