ІншеВсі скаргиВ Житомирській області ніякі ігрові автомати не зникли. Просто зняли вивіски

ЕКСУ ЕКСУ7 місяців ago4201 min

“Пишуть з Білокоровицька селищної ради Олевського району Житомирської області! Шановні журналісти я вас закликаю і прошу! Звернути увагу на те, що відбувається у нас. Цього року підпільно до сьогодні працюють ігрові автомати та заклади. Зняли просто вивіски.
Не встановлено ні ялинки, ні тематики новорічної
Для наших дітей немає нічого на вулиці окрім голих дерев і сірого неба
Коцур – це прізвище голови селищної ради. Свавільно використовує свою владу. Постійні корупційні схеми. Качелі під час виборів. Підкупи! Прошу вас, нарешті, зверніть увагу на моє повідомлення.

Я готова відкрито засвідчити проти них. Вже стомилися всі, але бояться. В мене маленька дитина і мені страшно за те, що чекає наше містечко далі. Це просто жесть! Відео праці гральних автоматів прикріплю якщо відреагуєте”, – написала до “Електронної книги скарг України” наша читачка Дарина.

 

ЕКСУ

ЕКСУ

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!