ІншеВсі скаргиВ Кверці відчули реформовану медицину. Чекайте годину, щоб отримати довідку

ЕКСУ ЕКСУ6 місяців ago6221 min

В одній із лікарень в місті Кверці, наша читачка Вікторія зрозуміла, що таке реформа медицини, коли зіштовхнулася з бажанням взяти довідку.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

“Доброго дня! Пишу скаргу на завідуючу Районної лікарні місті Ківерці! Слободян Любов Моколаївну! 02.08.2019 я приїхала зробити медичну довідку для того щоб змогли допустити до навчання на водія категорії В .Пройшовши всіх лікарів лишилося підписати папери у неї і що ви думаєте? Я майже цілу годину сиділа під дверима 13:00 -13-50 тому що лікарки не було!!! Хоча вона працює кожного дня тижня до 14:00.

Її помічниця сказала, що прийде з хвилини на хвилину, але коли я попросила подзвонити до її начальниці, вона зразу відмовилася! А лікарка напевно десь ходила, по своїх потребах!

Прийшовши зробила вигляд ,”Ти що таке” І що тобі потрібно!”, – написала вона.

 

ЕКСУ

ЕКСУ

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!