ІншеВсі скаргиГоловнеВ Дніпропетровській області на території сільради незаконно використовують землю

ЕКСУ ЕКСУ8 місяців ago26131 min

“Селище Українське Пертропавлівського району Дніпропетровської області. На території Української сільської ради незаконно використовують земельні ділянки, при цьому не сплачуючи податки до місцевого бюджету.

Про це знає голова ОТГ, але ніяких спроб виправиьи ситуацію не приймає. Телефонували на 102, приїздив екіпаж, але далі цього не було діло не пішло. Місцева поліція та прокуратура не реагує на звернення. Занесли до ЕРДР тільки одне звернення.

Також було звернення до ДБР в м. Полтава. Також в селище приїздили прокурори з м. Дніпро, але на бездіяльність правоохоронних органів ніяких справ не заведено. Громада недоотримує мільйони, через бездіяльність Голови ОТГ Новака Олександра Олександровича, а його дії покриває місцева поліція та прокуратура”, – написала до “Електронної книги скарг України” наша читачка.

ЕКСУ

ЕКСУ

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!