ІншеВсі скаргиГоловнеШахраї з ТОВ Енівей Плюс. Як студентам обіцяли роботу за кордоном, а гроші покрали

ЕКСУ ЕКСУ12 місяців ago14061 min

До “Електронної книги скарг України” звернулася наша читачка Олександра, яка розповіла про аферу на студентах.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Доброго дня! Моє ім’я Олександра, я предстовляю інтереси потерпілих від шахрайських дій ТОВ “Енівей плюс.” (в кінці назви крапка); зокрема молодшого брата. Зазначена юридична особа брала гроші від студентів за організацію участі у програмі Work and Travel, а після відмови у видачі візи нікому нічого не повернула, “пішла на дно”, проте, ту саму діяльність здійснює ТОВ “Енівей Діджитал”, з тими самими працівниками, пропонуючі свої послуги на тому самому сайті, докази нижче.

На разі, в нас є  судове рішення, що набрало законної сили, про стягнення з “Енівей плюс.”  грошових коштів та моральної шкоди. Є інші судові рішення, які набрали законної сили.

Дивує цинізм, з яким ці дії були здійснені, а ще більше дивує те, що особа, яка стоїть за організацією діяльності юр. особи ТОВ “Енівей плюс” (без крапки в кінці), ТОВ “Енівей плюс,” (в кінці назви крапка), ТОВ “Енівей Діджитал”, Бадди (сайт через який внаслідок ребрендінгу заманюють клієнтів, проте в розділі “політика конфіденціальності” вказано Енівей плюс., онлайррепутейшн, балатується у народні депутати від партії Слуга Народу (221 округ), Від надання пояснень відмовляється, на зв’язок не виходить, Хоча процівники підтверджують, що це їх керівник. До партії звертались, отримували стандартні відписки, Кількість потерпілих більше сотні. Активних (в нас є чат в телеграмі) – 68. Нижче докази.

Пуртова Анна Анатоліївна є причасною до створення та діяльності юридичних осіб, які не виконоють своїх зобов’язань перед громодянами, не повернули значну частину грошових коштів.

https://www.otzyvua.net/anyway-enivey-plyus

http://www.galoba.net/main.php?id1209

Https://www.education.ua/abroad/company/614/

https://pokupon.ua/kiev/merchant_pages/63086-anyway/review

Всі судові справи: https://court.gov.ua/fair/

Вбити найменування сторони Енівей плюс, Так Пуртова Анна Анатоліївна є засновником ТОВ “Енівей плюс.” https://ring.org.ua/edr/uk/company/40693657

Який через сайт https://anyway/ua/, пропонує свої послуги. Вона є власницею торгових знаків Anyway http://iprop-ua.com/tm/7yvxaqgt/

https://www.msp-patent.com.ua/PoiskTorgovyhMarok/online-poisk-tm-ua.html -пошук по сайту, ключове слово “anywey”

http://iprop-ua.com/tm/0i522a7g/ -знак, який використовувался на уклажених договорах з ТОВ “Енівей плюс.” адреса діяльності Товарсства з обмеженою відповідальністю “Енівей плюс”; вул. Чернишевського, 15, прим.3, м,Дніпропетровськ, 49005 (UA); м,Київ, Печерський район, вул,Інститутська, 25 та м. Київ, вул. Еспланадна, 20, Офіс 804.

Дивує факт, що зміни даних в обох товариствах здійснені у грудні 2018 році, після надсилання претензій їх адресу, Крім того, фірми ТОВ “Енівей плюс.”, ТОВ “Енівей плюс”,ТОВ “Енівей Діджитал”, здійснювали/здійснюють діяльність за одними адресами, Факт укладання договорів підтверджується: судовими рішеннями, примірники договорів є в постраждалих. Крім цього, прошу врахувати, що згідно наданої Пуртовою біографії, вона займається покращенням онлайн репутації, Саме ці послуги пропонує https://onlinereputation.com.ua/.

Будемо вдячні за допомогу.

А теперь, я хочу дополнить от себя лично,

у меня двое детей, которых я воспитываю одна, 9 лет назад я осталась без мужа, а мои дети, которым было тогда 10 и 12 лет без отца, мы живем на мою ничтожную зарплату бухгалтера и пенсию детей по утере кормильца, и держу я небольшую пасеку , на которой пашу, как проклятая (извините за словечко) , чтобы отложить для детей те несчастные гроши , которые украла у нас эта мошенница. И таких как я больше сотни, как было сказано выше.

Так помогите же нам в решении этого вопроса.  И в команде Слуга Народа не место таким людям, как Пуртова А.А.”, – написала вона.

 

 

ЕКСУ

ЕКСУ

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!