ІншеВсі скаргиПродавчиню в Самборі звинуватили в аферах, щоб звільнити?

ЕКСУ ЕКСУ3 тижні ago1521 min

“Мене звати Галина, я одинока мати, виховую доньку 4 роки. Працювала на фірмі “Чумак ” – це мережа продуктових магазинів у Самбірському, Сьаросамбірському районах. Була завідувачем у одному міні маркеті у місті Самбір, у кінці квітня мене змусили написати заяву на звільнення, відкритим текстом називали аферисткою, хоча ніяких афер я не проводила і намагалася пояснити це керівникам, але слухати мене ніхто не захотів.

На прийомі в директора, мені було задано 3 варіанти : 1) мене звільняють по статті (я була в шоці і навіть не зорієнтувалася запитати по якій статті) 2) я пишу заяву сама 3) або розказую і здаю людей, з якими я працювала (як розумію проводила на їхню думку афери)

Що я не намагалася пояснити, що нічого такого не робила, то все було марно і мені сказали йти писати заяву. З магазину було вилучено товар, який підлягав списанню і знаходився на складі працівниками фірми, за цей товар стягнули гроші лише з мене однієї, хоча твердо обіцяли, що директор підпише ці акти на списання. Коли я сказала, щоб мені цей товар повернули, то відповіли, що нема, викинули. … За що ж тоді я заплатила? ??

Рік тому приблизно в магазин поставили кавовий апарат,всі налаштування робив в програмі (бо в нас була комп’ютерна система) програміст фірми, мене навчили як маю закривати зміни, ніхто не перевіряв, чи правильно зроблена калькуляція кави, і на останній ревізії, коли звірили каву, то її бракувало на досить велику суму і ніхто навіть не думав нічого перевіряти, все знову ж таки стягають з мене, хоча в магазині ще працює 5 людей, які безпосередньо працюють з товаром :приймають, викладають. .. Коли я подзвонила, щоб мені виплатили зарплату за квітень (бо ми отримували зарплату місяцем назад , то мені знову говорять, що я в квітні зробила завелике списання , бо в нас є норма на місяць, і я б не перевищила, але товар забрали працівники фірми і я мусила провести. Я не розумію зовсім чому зі мною так поступили, зараз карантин, що маю робити, нащо жити, мене залишили без зарплати , без роботи,розвели мене приблизно на суму 20 000 грн. Судитися з фірмою немає смислу, бо як мені сказали, що в них ” крила більші”, – написала наша читачка Галина до “ЕКСУ

ЕКСУ

ЕКСУ

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!