ІншеПомер від реформ медицини?

ЕКСУ ЕКСУ3 тижні ago1981 min

Робота сімейної медицини! У мене помер брат інвалід з дитинства. Ми викликали швидку, яка констатувала смерть 26.05.20р о7.30 год.

Сестра запитала чи потрібно викликати поліцію, лікар Бучинський М.В відповів не потрібно, бо це інвалід. Ми звернулися до сімейного лікаря Бурчука М.В, щоб виписати свідоцтво про смерть він відповів звернутися до завідувача Головецького С.М. 11.00-11.30год і викликати поліцію бо в нього немає договору із ним. Ми здійснили виклик, поліція приїхала і запитує де сімейний лікар.

Я набираю номер до Бурчука М. В, відповідь я нічого писати не буду, дзвоніть до завідувача сімейної медицини Головецького С.М.Ми набираємо телефон, відповідь я нічого писати не буду, нехай пише лікар швидкої Бучинський М.В.

Я запитав, що робити і відповідь не отримав. Потім телефони не відповідали у всіх трьох лікарів і не хотіли спілкуватися .Відповідно до ситуації яка склалася, ми змушені були зробити розтин о 21.00 щоб отримати довідку, хоча поліція після огляду теж намагалася пояснити одному із лікарів, що не має потреби робити розтин, нехай лікар напишить. Але, ні один не захотів написати і дати пораду. Тут виникає питання, чи таких результатів реформи чекають люди, чи можуть такі лікарі перебувати на посадах взагалі?”, – написав наш читач Михайло.

kveronica2009@ukr.net  або 0987479173

ЕКСУ

ЕКСУ

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!