ІншеВсі скаргиПісля катастрофи в Тегерані та Президентського слова на 1+1 показали Квартал

ЕКСУ ЕКСУ7 місяців ago6621 min

“Шановні, це скоріше не скарга, а зауваження, прохання до випускаючого (програмного) директора телеканалу 1+1. Я навіть не знаю, як це назвати, але вчора була остання крапля: після зворушливого, дуже тяжкого, сумного виступу Президента з приводу збитого літака, ваш канал, без будь-якої паузи (хоча б на рекламу, або анонс) запустив у ефір “95 квартал”!!!!

Це було обурливо! Мені не хочеться думати, що це було зневажливе ставлення чи неповага до людей, але це, в першу чергу, зневага до Президента!!! Він і так втрачає свій рейтинг серед виборців, його і так називають “клоуном” його апоненти і відверті вороги, так ви ще своїми діями підкладаєте хмизу в багаття, а саме, майже щовечора випускаєте в ефір старі програми за участі чинного Президента!

Що аж ніяк не сприяє підвищенню поваги та рейтингу Президента! Мені здається, оскільки я трохи розуміюся на телебаченні, ви маєте переглянути політику каналу і якомога швидше вилучити з ефіру старі програми “Кварталу” в яких бере участь пан Зеленський! Якщо ж вашим завданням є дискредитація чинного Президента, то ви з цим справляєтеся пречудово! Смію вас запевнити, що це думка не однієї людини! З повагою, кінорежиссер Ольга Фокіна”, – написала вона.

ЕКСУ

ЕКСУ

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!