ІншеВсі скаргиГоловнеПід Черніговом постійно вимикають воду для військових і ніхто нічого не може вдіяти

ЕКСУ ЕКСУ10 місяців ago12651 min

“Доброго дня! Звертаються до вас жителі військового селища Гончарівське Чернігівської області Чернігівського району з надією на вашу допомогу. У нашому містечку більшість населення діючих військовослужбовців і військових пенсіонерів. Зіткнулися з проблемою з якою розібратися не може ні наш Селищний голова – Руднік Віталій Миколайович, ні Начальник Гончарівської КЕЧ – Шульга Василь Степанович.

З 2 вересня в нашому селищі почали вимикати подачу питної води для населення та подавати її за графіком, а саме 5 годин на день в час який не є важливим для населення на невизначений термін, аргументуючи тим, що немає дозволу з Києва на видобуток та подачу води.

Селищний голова Руднік Віталій Миколайович намагався вирішити питання, виїзджав до Києва в потрібні інстанції, але питання не вирішили. З містечку проживає близько 5000 чоловік, військовослужбовці вже п’ять років виконують свій обов’язок і захищають суверенітет та територіальну цілісність на сході країни, а їх жінки виховують їх дітей. Пенсіонери котрі вибороли своє право на пенсію та бажають жити в людських умовах, їх цього позбавили. А як же діти? Школа? Дитячий садочок? Амбулаторія? Військова частина та польові таборі, які залишаться без води? Як приготувати їжу? І це тільки початок, тому що термін вимикання водопостачання планується до Нового року … Допоможіть в вирішенні питання, з повагою мешканці Гончарівська”, – написали вони до “Електронної книги скарг України“.

ЕКСУ

ЕКСУ

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!